Lista ocen Kia Clarus I Sedan (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damien
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Auto kupiłem w 2008 za 5000,- z pełną dokumentacją w prawie pełnej opcji brakuje tylko skór , nic na rynku z tego rocznika (\'98) za te pieniacze nie oferuje tak wiele czyli centralny,wspomaganie,ele.lusterka,4xczyby,abs,2xpoduszka,klima plus oczywiscie przestrzeń i komfort jazdy(naprawde zaskakuje)koszty eksploatacji nie są takie duże , aczkolwiek jesli chodzi o cene rynkową auta a ceny czesci rzeczywiscie mogą czasem dziwić.Tak jak ktoś...
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
w kwestii stosunku jakosc-cena to jest 1 samochod ktory powinni rozwazyc ludzie nie szukajacy przepychu i szpanu przed sasiadami drozszymi sedanami ktore niewiele odbiegaja jakoscia i osiagami od tego koreanskiego pojazdu, polecam wszystkim!
~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
W 2010 roku Clarusa z 1997 roku z LPG i klimatyzacją kupiłem za 3000 złotych. Za te pieniądze nie kupiłbym nie lepszego w tej klasie. Kto nigdy nie miał koreańca lub japońca nie lepiej się nie wypowiada. Auto nie zawodne na dłuie lata.
~jan.zawlocki@opp.oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
teraz wiem, ze wyjatkowo tani, gdybym mógł kupić jeszcze raz nowego CLARUSA I za te same pieniądze to zrobiłbym to natychmiast. Swój kupiłem nowy z salonu w 1999, czyli jak miał już 2 lata, cena była w związku z tym od razu mniejsza.
~Prezes
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Cena pierwotna była niska ok 50tys zł w 98r w porownaniu do samochodow z segmentu E, nie mozna oczekiwac bog wie jakich luksusow. Plastiki wewnatrz srednio-wysokiej jakosci i wykonczenie troszeczke jakby mogło byc lepsze.
~bubis@tlen.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za tą cenę, 52 000 w 1998 nie dostałbym tak dużego i dobrze wypozażonego NOWEGO auta o mocy silnika 116 KM. Były poduszki pasażera i kierowcy, ABS. Na rynku wtórnym ceny obecnie też niskie.
~El Barto
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
ja swój egzemplarz z 97´ w idealnym stanie, z klimą i pełną elektryką z przebiegiem 96000 kupiłem za 8500pln
~gzn756@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
jakosc wykonania jest dosc slaba, nie ma co porownywac do niemcow czy japoncow ale cena super.
~jan.zawlocki@oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
to jest darmowa cena, za samochod tak wygladajacy trzeba u konkurencji zaplacic 2 a nawet 3 razy tyle.

Usterki Kia Clarus I

Kia Clarus I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kwiatenzis
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Za takie pieniądze najleprzy wybor
Kia Clarus I Sedan