Oceny Kia Clarus I Sedan

Najnowsze oceny Kia Clarus I Sedan

3,2
~Zdzisiek
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Bardzo drogie części zamienne,wymienione 2-amortyzatory tył po 20000 i następnie 2-amortyzatory ten sam tył po 58000.Uszkodzona pompa wodna po 56000,przy okazji wymiany pompy szmelc z rolki prowadzacej pasek rozrzadu(wymiana).po 59000 padł alternator.Dwa razy w trakcie eksploatacji urywała się rurka aluminiowa przewodu klimatyzacji przy kompresorze.Peknieta szyba czołowa od wewnatrz na skutek rozchodzenia się karoserii( proponuję montowanie...
~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto duże przestronne, wygodne, z ciekawą sylwetką, ergonomiczne, ale z utrudnionym dostepem do bagażnika. Zadbane wersję można użtykować do zajeżdzenia. Auo szybko traci na wartości, ale na pewno kazdy kto kupi Clarusa napweno się nie zawiedzie.
~bubis@tlen.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto może nie tak niezawodne jak japończyki, ale oceniam, że i tak zdecydowanie rzadziej bywałem w serwisie niż właściciele renówek, opli, alf, czy fiatów z podobnych roczników. Nadal jest to jedno z 3 aut w rodzinie i ze względu na obecną, śmieszną wartość rynkową (ok. 6-7 tys) nie myślę jeszcze go spredawać, za tą cenę nie dostanę nic sensownego.
~jan.zawlocki@opp.oriflame.com.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
idealny, 1997, kupilem nowy z salonu ostatni egzemplarz CLARUSA I w 1999, stał u mnie rok w garażu, zacząłem jeździć w 2000, teraz po 5 latach ma 88000 km. Po 86 000 km poszły mi przewody wysokiego napięcia, ale spokojnie mozna było samemu dojechać do serwisu, poza filtrami, i klockami wszystko oryginalne, niezawodny,
3,2
~Cegiel
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Ogólnie samochód oceniam przeciętnie ze względu na wysoki komfort jazdy (przy dwóch osobach, przy 4 dobija) i ogrąmną ilość miejsca dla pasażerów, i idealną pozycję za kierownicą jak dla mnie oczywiście, ale drugiego nie kupie ze względu na ilość usterek jakie przez dwa lata wyszly, może był kręcony licznik dlatego, ale nic mi o tym niewidamo! Ja jestem II właścicielem.
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
ogolnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, kosztowal niewiele, rowniez niewiele dolozylem, nie rdzewieje, nie psuje sie, poprostu przyslowiowe \"zalac i jechac\"
Dziennik kosztów dla Kia Clarus I Sedan
11,3
~kwiatenzis
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Autko wysmienicie spełnia swoja funkcje. Pojemne i komfortowe auto z duzym bagaznikiem nie sprawiające wielu problemów.
~ffiffi@onet.eu
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Myślę że w w/w zawartych uwagach w miarę dokładnie opisałem swoje spostrzeżenia
~zipper26
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
jesli bedziesz jezdził tylko ulicami to polecam autko jako przestronne i wygodne.
~Leszek
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
jestem tym samochodem bardzo mile zaskoczony,choć przy kupnie z drugiej ręki miałem duszę na ramieniu.
Kia Clarus I Sedan