Lista ocen Kia Clarus II Sedan (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sucheta@agh.edu.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
stanowczo za głośno w kabinie. Ale jest na to rada.Trzy dni w garażu dodatkowe wygłuszenie przegrody silnika od strony silnika i kabiny ,podszybia i tunelu środkowego - filcem samoprzylepnym grubości 15 mm i matą bitumiczną.Efekt? - spadek hałasu o conajmniej 50%. Głośność we wnętrzu kabiny porównywalna z Toyotą AVENSIS . Służę radą- mój adres sucheta@agh.edu.pl
~marcin-firmanty@wp.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
silnik jest dosyc glosny nie ma co ukrywac szczegolnie przy wyzszych obrotach czasem tez cos zaswiszczy przy szybach..deska dobrze skrecona nie trzeszczy przynajmniej nie trzeszczala dopoki przedniej szyby mi nie wymienili... jednym slowem mogloby byc lepiej ale jak na swoj wiek i przebieg jest wciaz ok
~RB
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
samo wyciszenie jako takie jest OK, natomiast auto ma pełno aerodymicznych świstów i gwizdów co bardzo obniża komfort jazdy przy większych prędkościach czyli powyżej 80km.
~ivenhow
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Niestety to mankament tego auta. Jest troszkę głośne chociaż niektórym może się podobać ten pomruk niczym auta z silnikiem V6.
~Andrzej
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Trochę za głośno. Miałem ochotę na wyciszenie wnętrza, ale po pewnym czasie polubiłem charakterystyczny dla tego silnika pomruk.
~andrzej
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
występują świsty szmerey na uszczelkach kwestia regulacji drzwi - szyb
~lukaszzlotko@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
średnio silniczek mruczy zawsze, na postoju tykanie zegareczka
~BanTir
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
mzoe byc choc na wysokich obortach jest troche uciazliwy
~warro@neostrada.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
troszkę głosny silniczek ale ja luię jego klang.
~PT
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW