Lista ocen Kia Rio IV (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mmmmmmmsssss
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tutaj te wszystkie VAG-i i inne wynalazki to są 100 lat za murzynami ... za 60pare tysi ma się w tym aucie WSZYSTKO. Tymczasem głupi golf który rozmiarem dużo nie ustępuje jest nie do kupienia za tą cenę. Ja wiem że konkurentem tu jest polo czy ibiza, ale proszę, skonfigurujcie je sobie na silnik lepszy niż bazowy, 6 biegów, kamere cofania, czujniki, system multimedialny, aeb (hamowanie autonomiczne), multifunkcyjna kiera, ogrzewanie siedzen,...
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Za 61 tysięcy dostajemy pakiet L i silnik 1.2 + style z przyciemnianymi szybami i felgami 16. Dopłacając 4 tysiaki mamy gaz. W cenie 61 mamy systemy wspomagania kierowcy i automatyczną klimę oraz full wyposazone radio, do którego dopłacając 2k mamy ekstra nawigację. Tylko po co jak można podłączyć za pomocą Android Car nawigację z telefonu. Pomimo że jest to klasa B, nie czuć tego. Kokpit wygląda jak z wyższej klasy i pomimo zastosowania...
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Ciężko mi porównać mój egzemplarz jest wart około 62tyś. Nie wiem co za to można nowego kupić. Wyposażenie jest takie "to co potrzebuje bez bajerów" jak ktoś chce szczegółów niech zajrzy w konfigurator Moja wersja to 1.2 DOHC L pakiet Navi i Kia Advence Driving odziwo ma utrzymanie na pasie
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bezkonkurencyjny. Samochód był o 7 tys. tańszy do Peugeota 208, 10 tys. od skody Fabia a 12 od VW Polo. Innych nie rozważałem. Dodatkowo Kia ma najlepsze wyposażenie, natomiast pozostałe miały silniki turbo i były bardziej dynamiczne.
~Janusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
W tym segmencie super! biorąc pod uwagę wyposażenie, jedno z najwyższych ( wersja Biznes Line ). Najwyższa to GT lINE
~twojastara
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
przy 90k przebiegu cos sie zje... ze sprzęgłem ale nie wiem co... bo aktualnie znowu cudownie działa, samo się naprawiło :)
~twojastara
~Szymon
Hatchback 5d Facelifting 1.0 T-GDI 100KM 74kW
Przed zakupem zastanawiałem się nad Yarisem oraz Fabią - Rio było tańsze od Yarisa i lepsze od Fabii
~Pablo
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Auto tanie ale trafiają się wadliwe egzemplarze, które pochłoną masę nerwów albo gotówki.
~Andrzej E.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bardzo dobry. Już w podstawowej wersji klimatyzacja manualna,dobrze spasowane plastiki,sporo schowków.