Lista ocen Kia Sportage I (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
To chyba jej największy plus.. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy rasowe auto na grzyby i ryby.. Sprawdzi się na mieście i w dalszej podróży..U konkurencji zapłacimy sporo więcej za to samo.. Nie ukrywam że szukałem innego auta na początku a do Kia podchodziłem z rezerwą. Teraz nie żałuję wyboru.. Pora już rozejrzeć się za czymś nowszym ale w myśl zasady: Jak dbasz tak masz .. auto odwdzięczyło mi się z nawiązką..
~Jerzy Martyniak, Zakopane. ul.Chłabówka 19b
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Auto obliczone dokładnie na 3 lata - bo tyle trwa gwarancja. Ceny części w serwisie są kosmiczne. Brak zamienników i części "szrotowych" sprawia iz eksploatacja starszych pojazdów tej marki jest niewspółmiernie droga w odniesieniu do mizernych zalet pojazdu. Dzień w którym sprzedałem ten pojazd należy do najszczęśliwszych w moim zyciu.
~Resolute
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Kupiłem w niemczech po leśnej obcierce, był trochę poobijany ale nie rozbity . Cena była rewelacyjna już póżniej nie natrafiłem na takie auto w tej cenie [9500 euro] tylko 4200 km i miał 4 miesiące. Koszt naprawy 6000 zł a cena salon Polska w tym czasie 114000. Wersja full tylko bez podgrzewanych foteli.
~Piotr
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
auto kosztuje połowę mniej niż pozostałe terenówki z tych roczników a jest praktycznie tej samej klasy. Nawet lepsze bo naprawy można dokonywać bez udziału autoryzowanych serwisów, proste i każdy warsztat sobie z nim poradzi. Części dostępne bezproblemowo i w przystępnych cenach.
~RYBA
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Autko o najlepszym stoaunku jakosci do ceny.W swoim segmencie silnik nowszy od Rav4 o porównywalnych osiągach,a w takim wyposażeniu o 20tys tańszy.Honda CRV z 140-konnym silnikiem ma zdecydowanie lepszy silnik ale cena jest wyższa o 40tys.Więc Kia wypada w tym porównaniu najlepiej
~krzysioww
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Części są, dużo i w przystępnych cenach. Omijam serwisy, lepiej znaleźć dobrego zaufanego mechanika. Zanim kupisz kijankę zobacz jeszcze na: http://www.rajdy4x4.pl/forum/viewforum.php?f=52&sid=bf94f3db919fcd4ee71281be91efc147 Tutaj masz kopalnie wiedzy...
~Filip
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
w/w dodam tylko że za mojego Sportage dałem 90 tys a sprzedałem za 30500zł więc to jest kolejny minus -wysoka utrata wartości a miał kilmę ABS i inne bajery a także orurowanie za 5 tys. aby wyglądać jak terenowe
~MICHAŁ
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Kawałek samochodu za 100 zł. dobrze Wyposażony - w pełnej opcji i tak jest o 30 tys. tanszy od tak samo wyposażonej Rav4, a przy tym jest większy (o10cm dłuższy), ma więcej miejsca w środku i ma lepsze własności terenowe (4WD LOCK).
~Look7
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
No za tą kasę innej terenówki z tego samego rocznika raczej nie kupicie. Rzadko. Choć teraz widzę, że cenią sobie te Kie co niektórzy. Jakość zadowalająca, choć na pierwszy rzut oka może nie wygląda.
~Leśniczy
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
W porównaniu z konkurencja bije je na głowę - za swoją KIA zapłaciłem około 12000 zł, mam klimę, pełną elektrykę, gaz, welurową tapicerkę - rama, reduktor, dzielna w terenie - czego chcieć więcej?