Lista ocen Kia Sportage I (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aju
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Na wolnych obrotach silnika praktycznie nie słychać, później zaczyna robić się głośniej. Aerodynamika budki z lodami robi swoje, przy pewnej prędkości po prostu słychać szum powietrza. Wszystko to na oponach AT. po przejściu na MT komfort wyciszenia spoada praktycznie do zera.
~Filip
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Nie można nic dobrego powiedzieć bo słychać było wszystko co jest pod podłogą i oczywiście całą pracę silnika nie nadarmo podłączyłem 2 kolumny pod 100V jedna i 20V wzamcniacz do radia no i standardowe głośniki
~MICHAŁ
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Jak na diesla w środku jest cicho. Jedynnie przy wyzszych obrotach, przy ruszaniu słuchać warkot diesla. Na trasie ma się wrażenie, że to nawet benzynowa wersja - prawie nie słychać silnika (na wyższych przełożeniach skrzyni).
~Mario
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
Posiadam wersję z Włoch, ta ma wyciszenie na dobrym poziomie jednak w wersji pochodzącej z polskiego salonu, którą posiada ktoś z mojej rodziny salonu było odczuwalnie gorzej..
~Piochu
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Silnik jest cichy, ale terenowe przewymiarowane koła razem z mostami i skrzynią huczą jak startujący odrzutowiec. Taki urok terenówki.
~djkamilo@o2.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Wyciszenie ok, mało co słychać silnik w środku, nawet po zamontowaniu dobrej tuby w bagażnik na zewnątrz zbytnio nie słychać( grube blachy).
~wlasciciel KIA sportage 1996 2.0 LPG
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
no tu jest maly problem nie jest to francuz czy tez japoniec tylko koreanski wynalazek a wiec z tym ostroznie ale maty wygluszajace robia cuda!!!!!
~seba4x4
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Silnik rodem z Mazdy jest słyszalny przy wyższych obrotach, z czasem jakaś uszczelka drzwi zaczyna "gadać".
~krzysioww
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Dałem trzy gwiazdki, ale nie wiem czy przypadkiem nie przesadziłem. słychać wszystko, silnik, opony i wiatereki od 80km/h.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage I
14,5
~Leśniczy
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Szału nie ma lecz nawet przy dużej prędkości nie trzeba do siebie krzyczeć, wszystko zależy od opon.