Oceny Kia Sportage IV SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW 2016-2018

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Kia Sportage IV SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW 2016-2018

~Waco
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Posiadam Sportage od 2 lat. Kupiłbym ponownie jednak nie wiem czy z tym samym silnikiem i manualną skrzynią. Chyba prędzej przesiądę się na jakąś hybrydę mimo że na ten moment są dużo droższe. Cenię sobie wygodę i to auto jest wygodne. Ogólne wrażenie jest bardzo dobre z małym "ale".
~Sylwek
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
115kM i radości z jazdy brak. Jak przycisne więcej gazu to coś jedzie ale wtedy spalanie 7.8 w trasie. Słabo. 6 bieg nie wiem po co skoro auto z 1 i 2 wcale się nie zbiera.. co dla mnie w mieście dodatkowo denerwujące. Chcesz sportage to weź z innym silnikiem taka moja rada. Nawigacja to dramat wybiera źle drogi, wczoraj aktualizował mapy i dalej wielu dróg brak. KIA ewidentnie tutaj dała...każdy wie czego.
~tomasz_gawron
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Bardzo ładny i przyjemny w użytkowaniu samochód. Ekonomiczny i wystarczający do dynamicznej jazdy silnik. Dobre materiały użyte we wnętrzu.
~czarmandero
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Bardzo dobra jakość do ceny. Samochód dobrze wygląda. Użycie materiałów w środku jest ok. Jeździ dobrze, elastyczny i ekonomiczny silnik dla spokojnego człowieka.
~Rs
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Nic dodać nic ująć, auto doskonałe w swojej klasie. Piękne, kompletne, dopracowane bo to 4 generacja tego pojazdu. Polecam z czystym sumieniem wszystkim fanom SUV-ów.
~SP
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Typowy klekot. Przy tej wersji mocy silnika zamula strasznie. Dla osób które chcą nieco bardziej dynamicznie poruszać się tym autem to istna masakra. Nie chodzi mi o wyścigi spod świateł ale bardziej o sytuacje gdy inni trąbią abyś "ruszył d**ę" bo zamulasz. Jak już trochę przeciągniesz aby w miarę dynamicznie jeździć to oczywiście przekłada się na spalanie. Auto kupiłem używane z pewnego źródła i z pewną historią. Użytkuje je od roku. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Kia Sportage IV SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
6,7
~TomMat
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Silnik pracuje bez zarzutu, ale moim zdaniem troszkę za głośno. (Silnik)
~Slawek
Kia Sportage IV SUV