Lista ocen Kia Stonic Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW 2017-2019 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arbuz
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
4 osoby o normalnych rozmiarach jada komfortowo. Ja 181 cm, zona 174, i dwa foteliki z tyłu wchodza . Bagaznik wystarczy do miasta,ale jako podstawowe auto rodzinne byłby troche za mały. Jako drugie lub trzecie auto, do jazdy w koło komina na codzien, wozenia dzieciakow do przedszkola, zakupow w lidlu sprawdza sie idealnie. Awaryjnie mozna nim wyskoczyć w weekend nad morze 250 km i spokojnie da rade ;)
~Romek2018
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Samochód niby szeroki, ale łokieć prawej ręki kierowcy styka się łokciem pasażera z boku, który chcąc wygodnie siedzieć trzyma swoją lewą rękę przy ciele. Osoba, siedząca z przodu, wyższa niż 175cm i ważąca więcej niż 85 kg powoduje że musi przesunąć fotel do tyłu by wygodnie siedzieć a tym samym osoba za nią siedząca, nawet niższa niż 170 cm wzrostu ma problem z wygodnym siedzeniem (mało miejsca na nogi).
~Dekar
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Zaskakująco pojemne auto. Dużo miejsca na nogi z przodu i z tyłu a jechałem rodzinnie w 5 osób. Nikt nie narzekał, nawet dorosły z tyłu (1.80m wzostu). Jako kierowca również czułem się komfortowo, nie miałem problemu ze znalezieniem wygodnego ustawienia fotela.
~januszz4
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Z przodu OK, z tyłu miejsca praktycznie dla dwóch osób. Trzecia wciśnie się na środek, ale na długiej trasie tak się nie da jechać. Dlatego praktycznie jest to samochód czteroosobowy.
~luki_szofer
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak na ten segment samochodu jest ok. Przyjemnie się jedzie, kierownica spłaszczona ma ładny sportowy wygląd. Siedzenia wygodne. Wszystko pod ręką .
~KIA Stonic 1.4
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Z tyłu 2 foteliki i nic więcej, także miejsca za dużo nie ma jak dla 4 osobowej rodziny. Z przodu jest ok.
~jacek
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak w segmencie "B" super dla czterech. Kierowca- bardzo wygodnie { szczególnie z podłokietnikiem }.
~Gapo
Dla kierowcy spoko z tylu trochę mało miejsca dla ludzi powyżej 180 cm
~Kamil
Crossover 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak na ten rozmiar auta wg. mnie ok

Usterki Kia Stonic

Kia Stonic – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu