Lista ocen Kia XCeed Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2022 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Wyciszenie silnika i otoczenia poprzez szyby jak na tę klasę samochodu, rewelacyjne. Wyciszenie nadkoli, tragiczne. Naprawdę trochę to wygląda tak jak ktoś komu zależy, zaprojektował uszczelki szyby, komory silnika, a do nadkoli zatrudnili idiotę który zepsuł cały efekt. Na autostradzie przy 140 km/h nie słyszysz nic z silnika, a jedynie strasznie hałasujące opony i lekki szum powietrza.
~Andrzej
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Słabo wyciszone nadkola. Da się temu zaradzić matami bitumicznymi, ale wchodzi tylko 3mm. No i jeszcze wymienić trzeba opony fabrycznie montowane Continental. Takiego dna jeszcze nie widziałem/słyszałem. Za darmo bym tego nie wziął. Hałasują dużo bardziej niż dokupione zimowe Brigestone. Są/były bardzo uciążliwe podczas jazdy.
~Andrzej
~slaq
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Silnik wyciszony rewelacyjnie. Z dochodzących szumów dominuje ten od kół, szczególnie tył. Zalecałbym Producentowi poprawę tutaj a Dealerom dodawanie "gratisu" w ramach pierwszego przeglądu gwarancyjnego w postaci dodatkowego wyciszenia. Sam nie zakładałem ale jakby mi Dealer zrobił to czemu nie.
~Marek
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Mój najlepiej wyciszony samochód jak do tej pory, ale wiem, że może być lepiej (w klasie premium) zwłaszcza przy dużych prędkościach 130km/h
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Według mnie autko jest bardzo fajnie wyciszone. Wcześniej jeździłem mazda cx3 i mam wrażenie że przy większych prędkościach tam było głośniej w środku auta.
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Do 100km/h prawie nic nie slychac. Jedynie szum powietrza. Jazda jak elektrykiem. Przy 140km/h nadal jest wzglednie komfortowo. Nie ma na co narzekac.
~Wojtek
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
kiepskie wyciszenie fabryczne (chociaz porównuję do Mercedesa klasy C), ale po dodatkowym wyciszeniu jest znośnie
~Andrzej Kolasa
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Ok. Komora silnika jest dobrze wyciszona. Mały minus za nadkola. Tu mogło by być lepiej.
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Najlepiej wyciszone auto jakim jeździłem, Jestem mile zaskoczony,
Kia XCeed Crossover