Lista ocen Łada Niva (52) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zenon75@wp.pl
2131 1.6 76KM 56kW
Szerokie słupki wymagają uważniejszego rozglądania się przy włączaniu do ruchu , ale z kolei siedzi się wysoko.Widoczność przez szybę przednią i tylnią dobra , boki-lusterka od Fioriny i odkręcona szyba w drzwiach kierowcy załatwiają resztę. Przez szklany szyber można nawigować w/g gwiazd.
~Marcin H
2131 1.7 79KM 58kW
Dobra we wszystkiech kierunkach, szczególnie że siedzi sie dość wysoko, a okna są duże i wszystko widać przez nie. Może lusterko wsteczne mogło być nieco lepsze, a w starych wersjach Nivy lusterka boczne były małe i to na drewnianych podpórkach- niesamowita tymczasowość konstrukcji czegoś takiego
~Oracle
2131 1.6 76KM 56kW
Teoretycznie na drodze jest dobra, ale jak parkuję to dookoła widzę tylko dachy innych samochodów, a seryjne lustrka to po prostu tragedia, nawet przejżeć się w nich nie można. Polecam zmianę na lusterka od Matiza, pasuja bez większych przeróbek.
~Lukas
2131 1.7 i 81KM 60kW
Widoczność dobra we wszystkich kierunkach, dodatkowo z racji wysokiej pozycji za kierownicą na pozostałych użytkowników w osobówkach patrzymy \"z góry\" co ułatwia ocenę sytuacji na drodze.
~MrHunter
2131 1.6 76KM 56kW
coś za coś... szerokie słupki, pełniące rolę klatki bezpieczeństwa, zasłaniają spory kawałek... zanim wjadę na skrzyżowanie, muszę się rozejrzeć dłużej niż inni
~LOX
2121 1.7 78KM 57kW
Zasadniczo dobra mnie denerwuje jedynie widok w lusterku wstecznym. Widać podsufitkę w miejscu gdzie powinni być widać jeszcze to co jest za nami
~Mietek
2131 1.7 i 81KM 60kW
Bardzo dobra widoczność i dobra wentylacja. Samochód się szybko zagrzewa, a do tego obieg powietrza w aucie sprawia że szyby szybko odparowują w zimę.
~Kemot
2131 1.7 i 81KM 60kW
Widać wszystko dookoła, duża szyba czołowa i stosunkowo blisko, duże lusterka i tu minusik za brak wypukłości lusterek
~Borowy
2131 1.6 76KM 56kW
Lepiej niż w Aro 243, chociaż Nivą przejechałem kiedyś po zaparkowanym rowerze gdy cofałem (rower był pijany).
~Tomasz
2121 1.7 78KM 57kW
Wiecej miejsca niz samuraj czy vitara spokojnie 4 osoby a nawet 5 i mozna smignac na grila w terenie