Lista ocen Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ładak
2109 1.5 75KM 55kW
Jakies tam pierdółki to musiałem powymieniać. Uszczelki, pompka od spryskiwaczy, bezpieczniki, pasek rozrządu i rolka od rozrządu (mimo, że nie było to konieczne), bezpieczniki. Irytuje mnie trochę tapicerka "schodząca z drzwi", jakas gumowa, która na słońcu sie po prostu kurczy:/ Ale to tylko tam, tak to tapicerka gdzie indziej na 6. Żadnej rdzy po 14 latach, dosłownie!!!
~marek
2109 1.5 75KM 55kW
jeżdżę tym tym rocznikiem 3 rok pokonuję około 50 000 rocznie poza wymianą pasków, oleji, klocków hamulcowych, i kilku innych napraw auto niezachowuje się żle. Dotej pory (odpukać) nie popsuło się w trasie, atrasa nieraz liczy po 800 km
~Athelon
2109 1.5 75KM 55kW
NIE PAMIĘTAM ŻECZY ŻEBY SIE NIE ZEPSUŁA !! Ostatnioo urwałem grzybka od otwierania drzwi, tragedia !! Auto dla drobnych majsterkowiczów. JEdyna pociecha częsci tańsze niz do malucha !!
~zbyszek-
2109 1.5 75KM 55kW
na pewno cię nie zawiedzie ogrzewanie zimą, a tak na serio dobry ekonomiczny samochód, po tylu km ile nim przejechałem nie żałuje zakupu sprzed 16 lat, maksymalny załadunek przy rozłozonych siedzieniach 600kg.
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Zawsze coś wypadnie. A to pęknie linka od otwierania maski, a to przpali się bezpiecznik od klaksony, a to zaśniedzieją jakieś przewody od świateł, czy wiatraka chłodnicy...
~Ballon
2109 1.5 75KM 55kW
niedawno przy otwieraniu szyby, dzwigienka została mi w ręku :) te plastiki we wnętrzu TRAGEDIA. trzeba dbać o elektryke. Licz sie z tym, że dłubanie wejdzie ci w krew.
~carghool
2109 1.5 75KM 55kW
pod tym wzgledem auto niestety jest uciazliwe. wystepowaly drobne awarie elektryczne, nieszczelnosc chlodnicy, wycieki oleju, rdzewiejacy wydech.
~teen_spirit9@op.pl
2109 1.5 75KM 55kW
2 razy pękł przewód od chłodnicy co było raczej moim niedopatrzeniem aniżeli wadą. Pozatym autko idzie naprawić "młotem i przecinakiem" ;-))
~Leniu
2109 1.5 75KM 55kW
Chodza sluchy ze podobno w tym wzgledzie to slaby samochod ale ja jak na razie "odpukac" nic takiego nie zanotowalem poniewaz bardzo dbam o swoj samochod :)
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Psują sie same drobiazgi - ale w zastraszającej ilości. wszytskie te dolegliwości można usuwać samemu ale jednak mogło być lepiej.
Łada Samara 2109