Lista ocen Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera OK! nawet sporo ale kosztem tylnej kanapy. Ja (180cm) sie tam poprostu nie mieszczę - głową ocieram o dach na każdej nierówności a kolana wciskam w siedzenie przedemną (konkurencyjny Kadett ma więcej przestrzeni z tyło i tylko ciut mniej w przednie części.
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Ma superanckie fotele przednie - nie tylko przesuwane lecz proporcjonalnie odchylane. Wszystko 1 pociągnięciem rączki. W żadnym aucie się z takim rozwiązaniem nie spotkałem. Z tyłu też dożo miejsca nawet dla 5 osób na krótsze dystanse.
~Ładak
2109 1.5 75KM 55kW
W Ładzie Samarze pomieścisz dosłownie wszystko. Jak sobie dokupisz relingi na dach, to nie masz już totalnie żadnych ograniczeń! Dosłownie i tutaj nie przesadzam!
~PePis!
2109 1.5 75KM 55kW
jak sie rozjebie dwa przednie fotele do oporu nawet taki duży chłopczyk jak ja (190cm - 100kg) :D czuje sie naprawde konfortowo, Ci z tyłu maią troche gorzej ale dają rade
~CzuM(sfirusss-82@tlen.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Nie narzekam na brak miejsca bo go mi nie brakuje(188cm wzrostu) oczywiscie jezeli fotel jest odsunięty na max do tyłu...osoby ktore jezdzily z tyłu tez nie narzekały
~frodo
2109 1.5 75KM 55kW
Z przodu OK, fotele wygodniejsze niż np. w Merc. A-klasie !!!!, przynajmniej plecy nie bolą po 30 minutach jazdy. Z tyłu niewygodnie, ciasno i mało miejsca nad głową.
~luki
2109 1.5 75KM 55kW
z przodu jako tako ale tył to tylko na małych dystansach fotele zato są tak wyprofilowane że po 300 km wysiąść z auta niemożna bo plery rypią jak diabli
~teen_spirit9@op.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Kierowca... jak i pasażer na przednim siedzeniu nie mają większych powodów do narzekań , na tylnych siedzeniach już mogą troszke mruczeć
~Leniu
2109 1.5 75KM 55kW
Z przodu mnostwo miejsca, z tylu moglo by byc troszeczke wiecej ale dwojka puszystych lub trojka szczuplych osob beda podrozowac w komfortowych warunkach :)
~Maro S
2109 1.5 75KM 55kW
Jest przestronnie dla wszystkich, jedynie brakuje miejsca na nogi z tylu dla osob ok 180 cm przy odsunietych fotelach z przodu
Łada Samara 2109