Lista ocen Łada Samara (325)

3,2
~rocco
2109 1.5 75KM 55kW
jęzeli ktoś nie ma za dużo pieniędzy to jest auto w sam raz dla niego, w każdym razie dużo lepszy od poltka, jeżdziłem vectrą 1,6 z 90 r i osiągi są porównywalne, jedynie kultura jazdy wymięka
3,2
~fregata2003@poczta.fm
2109 1.5 75KM 55kW
auto dla entuzjastów tej marki , poprzedni model 2109 ,nie korodował tak jak nowy sedan, przekleństwo tego auta to tworzywa,niechlujstwo montażu i korozja teraz tego auta bym nie kupił
~dragu marecio@poczta.onet.pl www.clublada.of.pl
2109 1.3 64KM 47kW
rewelacja przedni napęd świetnie się spisuje, w szczególności w zimie. Sąsiedzi odkopywali autka na parkingu a ja tylko odśnieżałem szyby i rura :) zaspy i koleiny to betka dla Łajdaczki (Układ jezdny)
~maxbox
2109 1.3 64KM 47kW
Jak na 1300 i skrzynie 4 biegową poszła 178km i jeszcze by może dalej pociągła , 150 na zegarze normalna praca i oczywiście wir w baku. Do 120 to dobrze i ekonomicznie ciągnie (Silnik)
3,4
~Crowley
2109 1.3 64KM 47kW
jak na 1.3l z 1990r to silnik niezniszczalny. Wytrzymał wszystko, w miarę elastyczny (jak na 1.3) (Silnik)
~ciaho33
2109 1.3 64KM 47kW
Silnik pracuje bez zastrzezń,zadnych poważnych usterek tylko biezące naprawy jak pasek rozrzadu,klinowy,płyny.Po 190 tys wymieniłem pompe wody(ciekła) i gażnik(już swoje przezył) (Silnik)
3,1
~Rysiu z klanu
2109 1.5 75KM 55kW
samochód przestarzały,brzydki,nie ekonomiczny ale mimo to fajny ;-)
~ Paweł e-mail: goril@interia.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Jeśli miałbym jeszcze razkupić auto i sie nie przejmować,że go porysują czy ukradną a jeździć-kupiłbym samarę. Na razie pomimo duzego przebiegu(190000km)nie myśle nawet żebym ją sprzedał. naprawdę polecam ludzio, którzy lubia luz.:))) Tak na boku:jest juz pierwszy internetowy klub tych samochodów i działa coraz bardziej prężnie. www.klublada.of.pl
3,7
~motaro
2109 1.3 64KM 47kW
Całościowo? Dobre auto na pierwsze, ewentualnie drugie, cena śmieszna, częsci tanie...jak masz czas, jesteś młody i lubisz grzebać, to radziecki czołg ci posłuży długo...
3,5
~Aniutka
2109 1.3 64KM 47kW
Auto zadbane i dopieszczone nie psuje sie, nie robi przykrych niespodzianek. Bardzo solidne - gdyby miala naped na 4 kola - terenowka.Jedyna wada - gaznik - czasem uniemozliwia odpalenie, ale przy regularnym uzytkowaniu - niezawodny.