Lista ocen Lancia Delta III Hatchback (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Waldi
Hatchback 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Powiem tak-chyba mam pecha.Przez 6 miesięcy posiadania,3 w Servisie (choć część tych wizyt to zasługa samego Servisu,który pomimo autoryzacji nie potrafi sobie poradzić z wadami).Zacznę od drobnostek-trzaski spod deski rodzielczej,cieżko pracujące klamki,wadliwa uszczelka drzwi kierowcy,problemy z zestawem audio i nawigacją,wielokrotnie wyłaczajacy się samoczynnie podczas jazdy ABS,ESP,ASR itd (i dyskoteka wskaźnikowa)
~Mateusz Ciurla
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Całkiem często trzeba resetować komputer, pokazują się komunikaty nie prawdziwe (nie zawsze co prawda, ale potrafią zmylić). Zdarzają się terz drobne ustereki, ale nie tak często jak mogło by się wydawać. I częste nabijanie klimy też się zdarza.
~Sknera
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Jakosc montazu niestety nienajlepsza. Plastiki zaczynaja skrzypiec po roku. Montaz podnosnikow szyb w tylnych drzwiach na tyle slaby ze 3 letnie dziecko potrafi je zdemontowac, podobnie z kratka wentylacyjna z tylu.
~Opiniodawca
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Kierunkowskazy - porażka na całej lini. Nie słychać ani nie widać czy jest włączony, nie zawsze odbijają po manewrze - często zdarzało się tak, że jechałem na lewym kierunku kilka kilometrów, albo na awaryjnych...
~Lomak90
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Autem jeżdżę krótko, w tej chwili brak usterek ale mam świadomość że to delikatny samochód. Dbając o te auto i utrzymując je w salonowym stanie mam ogromną satysfakcje. Nikt nie wierzy że auto ma już 8 lat.
~limaks
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
póki co jakieś śmieszne rzeczy z pierdółek urwane mocowanie bagnetu do silnika( taki uchwyt) podnośnik szyb z tyłu - spalony tylna roletka lubi się urwać i rozpaść.
~Radzik
Hatchback 1.9 Twinturbo MultiJet 190KM 140kW
Padł akumulator, wymieniłem tarcze przód, zrobiłem rozrząd, olej i filtry przy zakupie - eksploatacja. Jedyne co mi się stało ponad programowo to ostatnio blue and me przestał działać.
~krzychu
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
dwie linki hamulcowe, dwa amortyzatory, pompka spryskiwaczy, omplet klockow hamulocwych + wymiana wszytkiego 700 zl u znajomego mechanika
~Azzie
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Nie stwierdzono (jeszcze). Z uwag które już ktoś tutaj przytoczył: przydałoby się aby kierunkowskazy głośniej pykały - tu muszę się zgodzić.
Dziennik kosztów dla Lancia Delta III Hatchback
7,8
9,7
8,7
~Paweł K.
Hatchback 1.9 Twinturbo MultiJet 190KM 140kW
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że auto jest bardzo dobrze wykonane i wymienia się zazwyczaj elementy eksploatacyjne.
Lancia Delta III Hatchback