Lista ocen Lancia Delta III (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~umit
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Nie spodziewałem się, że koszty eksploatacji tak luksusowego jak na kompakta samochodu mogą być porównywalne z kosztami utrzymania Skody Fabii, oczywiście nie biorę pod uwagę serwisowania w ASO, bo tu różnice będą spore
~harvest
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 105KM 77kW
auto nie jest tanie - ale dostajemy naprawdę fajny i wyjątkowy (jak chodzi o wygląd) samochód. Żałuję, że nie mam fabrycznego navigo bo łatwiej byłoby wyrywać małolaty. W tej klasie samochodów nie znalazłem niczego ładniejszego.
~Opiniodawca
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Od marki, która stanowi pewną legendę, jeden z wyznaczników luksusu jak i statusu....wymagało by się zdecydowanie więcej. W tej cenie na prawdę można wybrać sobię coś o wiele bardziej eleganckiego i komfortowego....
~leszekser
Hatchback Seria 1 1.9 Twinturbo Multijet 16V 190KM 140kW
tu powinienem dać dwie oceny przecięztnie jesli odniesiemy się do ceny auta nowego( ok 145 tys zł) i doskonale jeśli wezmę pod uwagę auto kupione z Fiat Auto Poland 3 letnie z przebeigiem 41tys km za 61000.
~MacieK
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
rewelacja b. dobre wyposażenie - mam wersję ORO niewielka cena - auto kupiłem na koniec roku. szukałem w różnych salonach oprócz koreańskich (miałem już i chciałem coś innego) - i nie znalazłem lepszej oferty
~BorysBW
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Bardzo dużo miejsca w srodku i nie żałuję tego zakupu chociaż wyjściowo miała być Giulietta a jej ceny były dużo wyższe i poza tym o wiele mniej miejsca w środku.
~JarekL
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Cena w salonie wysoka, prawie 95 tys. zł. Jednak po rabacie jest już bardziej akceptowanie. Wykonanie auta oceniam wysoko, zarówno jakość materiałów, jaki i ich spasowanie.
~Adam
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Auto kupione uzywane rok temu za 34000 z przebiegiem 124000. Jak dla mnie z takim wyposarzeniem i silnikiem to rewelacja. Nowe kosztuje ponad 90000...
~tomy01
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
Wynegocjowałem duży upust dlatego uważam, że cena przyzwoita jak na to auto.Zapłaciłem tyle co za przeciętnego kompakta a jakość i wyposażenie bez porównania.
~Lomak90
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Moim zdaniem nie ma lepszego samochodu segmentu premium w tej cenie które jest tak oryginalne, piękne i wszechstronnie praktyczne.