Lista ocen Lancia Lybra (270)

~Lybra SW kyjza@poczta.fm
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Za ok 20000 tyś otrzymujecie niebanalne autko, z super wyposazeniem i silnikiem który daje radość z jazdy i tankowania. Wielu się za nim ogląda na ulicy, można podjechac pod operę ;) Jako kombi sprawdzi się w rodzinnym uzytkowaniu. No i nie wygląda się jak małolat w BMW
~Mario
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
powiem tak Włosi mieli zawsze dobrych projektanów ałto ma fajną mało spotykaną linię
~mmkk1@o2.pl
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Dobrze pracuje miły dźwięk szczególnie jak wchodzi na wyższe obroty, elegancka kultura pracy. Niemiecki diesel w porównaniu to klekot! (Silnik)
~leszek0250
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
wygląd. przyjemnosc z jazdy...., stosunek jakosci do ceny....cena sama w sobie detale sprawiają ze wsaidając do innego autka - najczesciej am sie wrazenie ze wsiada sie do karawanu
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wspaniałe auto,nie myślałem że Włosi robią tak dobre samochody,b.komfortowe i super wyposażone(nagłosnienie bose + zmieniarka) silnik rewelacja,umiarkowane spal;anie,zamierzam jeszcze nim długo pojeżdzić jestem tym autem zachwycony(miałem wcześniej Hondę accord,pięć Toyot,nissana 100nx, oraz Octavię 1,9 Tdi) i jak dotychczas to mój najlepszy samochód!
~Marek
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Za nieduże pieniądze dostaje się samochód niezwykle elegancki, komfortowy i bardzo bogato wyposażony. Ogromną dla mnie zaletą Lybry jest jej niszowość - auto wzbudza zainteresowanie na ulicy, bo jest piękne i mało spotykane na polskich drogach. Jazda tym autem to nobilitacja w wyższe sfery podróżowania :)
~jarmondowicz@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wyróżniające się auto pozwalające cieszyć się jazdą. Wyróżnia się w tłumie aut niemieckich, japońskich i francuskich, zwraca na siebie uwagę linia karoserii może nie najpiękniejsza, ale nie nudzi się szybko. Daje poczucie wyjątkowości którego, często laicy mówią - \"myślałem, że przyjechał Pan mercedesem\". Jakoś tą obrazę przełykam, bo osobiście nie lubię mercedesów :-)
3,2
~Maciej
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
piękny wygląd - nie widziałem nic ładniejszego, zwłaszcza we wnętrzu, ale jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia...
~stemss
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jak na 1.6 jestem naprawdę zaskoczony mocą myślałem, że będzie totalnym " żółwiem" ale nie mogę złego zdani napisać bo naprawdę silnik daje radę jak na tak ciężki samochód. Nie ma Tutaj jakiegoś super przyśpieszenia ale to 1.6 103 KM jak ktoś chce moc niech kupi 2.0 150 KM. (Silnik)
~ramzsesssssss
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto dla ludzi ceniacych komfort, orginalnosc, styl, wygode, wyroznia sie z tlumu i jest na czym zawiesic oko, sam widze jak jade przez miasto jak ludzie sie ogladaja z moja lyberka :) jednym slowem,samochod z charakerem!