Lista ocen Lancia Lybra (270)

~MACZEK75
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
praktycznie same zalety więc gorąco polecam , tym którzy lubią trochę luksusu ,komfortu oraz dobrych wrażeń z jazdy (przy tym silniku najbardziej podoba mi się to, z jaką łatwością objeżdżam większość "karków" w swoich pooklejanych golfach , astrach czy calibrach).
3,8
~Przemek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Poza kilkoma mankamentami wynikającymi z wieku auta, samochód sprawuje się dobrze i jest co ważne, ekonomiczny w użytkowaniu.
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto do zakochania, nie tylko praktyczne, niezawodne i oszczędne ale ma jeszcze to coś -trudno to opisać - obok tego auta mało kto przechodzi obojętnie. Prowadząc LANCIĘ czujesz się wyjątkowo:)
3,8
~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przy pierwszym spojrzeniu brzydki samochód o dziwacznym dresingu po chwili zastanowienia na fotelu kierowcy można zauważyć że to pięknie dopracowane auto z niepowtarzalnym środkiem którego próżno szukać w osławionych Niemcach a w Japończykach w ogóle nie ma
3,4
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
auto na pewno ciekawe, inne niż wszystkie, wyróżniające się na drodze, pomimo nieco drażniących kilku wad odczuwa się przyjemność z jazdy, dla osób ceniących sobie indywidualizm, skromych i z klasą, właścicieli tego auta można przyrównać do posiadaczy Sabów (również ludzi ceniących sobie klasę i orginalność)
~Zomb
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Rewelacyjne auto , bardzo wygodne, dobrze wyposazone , inne niz wszystkie inne ;-) W planach mamy drugie dziecko i zamiane auta na wieksze , oby kolejne moje auto sprawowalo sie jak Lybra!
~Gucio
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Niedoceniony, zapomniany już trochę samochód. Przy odrobinie oleju w głowie i minimalnej dbałości odwdzięcza się niezawodnością. Ma naturalnie też wady ale są to drobiazgi. Benzynowa wersja 2.0 R5 pięknie brzmi, ma świetne osiągi, pali niedużo ale wręcz błaga o skrzynię 6-cio biegową. Auto jest troche ciasne. Nawet bagażnik w kombi nie jest wielki. Jest za to zwinne i mimo miękkiego zawieszenia bardzo przyjemnie się prowadzi. No i ten...
4,1
~fanfan
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
naprawdę ludzie którzy źle się wypowiadają o Lanciach powielają obiegowe opinie domorosłych mechaników od naprawy taczek.
~YOGI
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
miałem kilka aut, wieloma jeździłem zawodowo i okazjonalnie, dla przykładu, E-klasa, 2.9 diesel w automacie z bajerami - po powrocie z Niemiec ból pleców i ogólny zastój kończyn, Lybra jest wolna od tego
~Michałowski
Sedan 1.9 JTD 110KM 81kW
Auto super się prowadzi i do tego ładnie wygląda. Jest to samochód za niewielką cenę który daje radość z jazdy.