Lista ocen Lancia Lybra (270)

~atom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Kocham ten samochód.Lybra ma wszystko czego można sobie zażyczyć, niezawodny JTD, bardzo bogate wyposażenie, ewentualny serwis to każdy gdzie naprawiają Fiaty,a dodatkowo dostajemy jeszcze styl i klasę gratis :). Niestety nie jest łatwo kupić Lybrę,często oferowane w komisach są już mocno \"przelatane\"
~kupsztan
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
psujace pierdoly denerwuja i tapicerka juz trzeszczy, ale jak dotad to moje najlepsze auto
~zolw-ninja
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Cóż,auto z klasą,którego nie spotyka się na każdym skrzyżowaniu.Wbrew obiegowej opinii auto naprawdę niezawodne i dobrze wykonane.Jezdzi mi się bardzo dobrze i myślę,że jeszcze długo moją lybrą pojeżdżę.
~Piotr Lybra
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód godny polecenia. Wygodny dla rodziny 3-4 osobowej. Jak na kombi mały bagażnik. Reszta SUPER
~Mikke
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Każde niemiecke auto jest przy tym rozklekotaną zabaweczką. Do tej pory byłem miłośnikiem samochodów z Japoni i nadal mam do nich więlki szacunek (miełem już dwie toyoty), ale lancia rządzi. Ma ocynkowaną blachę, rdzy ani śladu, wygląd rewlacyjny, jeździ jak nowa.
~Joanna
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Jeżeli przeczytałeś poprzednie komentarze, to już wiesz, co chcę powiedzieć! Jestem kobietą wymagającą i lubiącą luksus - moja lybra spełnia wszystkie oczekiwania i pieści wszystkie moje zmysły - wzrok, dotyk, dobry smak.
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Silnik pracuje cicho i równo. Czasem przy przy przyspieszaniu leciutko szarpnie ,ale są to sporadyczne przypadki. (Silnik)
~piopyt@gmail.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Świetne auto. Stylistyka albo oczarowuje albo odtrąca :) Kwestia gustu ale nawet jak się nie podoba na zewnątrz to wnętrze powoduje tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Jest to auto niezwykłe, niestety (a może stety?) niedocenione.
3,2
~filozof71@interia.pl
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód bardzo ładny, siedzenia niezbyt wygodne w porównaniu do innych samochodów w tej klasie. Ekonomiczny pod względem zużycia paliwa. Częste awarie i niedostępność zamienników, wysokie wymagania co do serwisu (większości usterek nie naprawi przeciętny machanik).
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra
6,9
9,7
10,3
~Marcin
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Silnik to największa zaleta tego auta, mam go już 10 lat i dalej zachwycam się brzmieniem 5ciu cylindrów. (Silnik)