Ocena kierowcy - Land Rover Defender II 110

commar, 8 lat temu
Silnik 2.5 TD 122KM 90kW
Rok produkcji 2003
Land Rover Defender II 110 2.5 TD 122KM 90kW 1999-2007 - Oceń swoje auto
Samochod rewelacyjny, tylko dla maniakow. Nie polecam normalnym uzytkownikom motoryzacji. Jest to ciagnik rolniczy dostosowany do szybszej jazdy, gdy pada deszcz w srodku jest mokro, gdy swieci slonce goraco, a w dluzsza trase sie nie nadaje, bo glosno jak na lotnisku, trzesie i predkosc przelotowa to 80-90 km/h, wiec sie dluzy. Dla ludzi ktorym to nie przeszkadza samochod idelalny, w teren wjedzie wszedzie, ale trzeba miec wyciagarke pod reka bo troche wazy :-) , tak na wszelki wypadek. pozatym cudo
dobry, glosny, nie przyspiesza, ale tez sie nie psuje za bardo
skrzynia od ursusa c360 :-) jak w malej ciezarowce, trzeba sie nauczyc wbijac biegi ciut wolniej niz w osobowce
mi sie tam podoba, problemow z nim nie ma, a w terenie jest bardziej niz ok
Komfortu brak, widocznosc dobra
wszystko na swoim miejscu :-) to wszystko to regulacja nawiewu, wlacznik swiatel i... i korby w drzwiach :-)
wieje, i cieplym i zimnym, w moim egzemplarzu dostepne sa jeszcze letnie wloty powietrza, otwiera sie to to i w czasie jazdy jak z klima. Co do zimy, coz z tego ze cieple wieje, jak wieje zimnym z drzwi i ...zewszad
dobra, dziwnie sie siedzi bo blisko drzwi, ale mozna sie przyzwyczaic,
nie ma czegos takiego w maszynach rolniczych, mozna go samemu okleic matami ale czy to ma sens ? i czy pomoze ? nie wiem i watpie
czesci tanie ( o dziwo ) gorzej z serwisem. Trzeba szukac w warsztatach specjalizujacych sie w marce, uwaga na konowalow z mlotkami, wiecej popsuja niz naprawia
za milosc sie placi, a to pojazd wart wszystkich pieniedzy
zdarzaja sie, al nic mi nie prychodzi do glowy, bo w sumie mi sie nie zdarzyly, ale slyszalem ze sa :-)
nie mialem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 122KM 90kW [l/100km]