Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Hard Top

Rok produkcji 1999
Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Inne : DUSZA!
Przeniesienie napędu : Wiskoza
AUTO USZYTE NA MOJĄ MIARĘ! NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO KOMPAKTA. AUTO TYLKO DLA LUDZI WIEDZĄCYCH CZEGO CHCA OD SAMOCHODU - JEŚLI KTOŚ KUPUJE TYLKO ZA FAJNY WYGLĄD TO NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI.
Pracuje ładnie, dość mocny turbinka fajnie chodzi. Względem VW 1.9 TDI, który jest dla mnie ideałem to jest bardzo dobrze.
Mogłoby być lepiej, ale nie jest źle. Podczas jazdy zero problemów - jedynie wsteczny czasem wyskakuje - ale to normalka i da się z tym bez problemu żyć !
JEst to duże auto, troche źle dobrali skrzynie - za słaba do tego silnika. Sprzęgło wiskotyczne może przyspożyć problemu jak się zapiecze. Trzeba uważaź przy maksymalnym skręcie i nie dawać za dużo gazu i ogólnie oszczędzać to posłuży.
do przodu w lewo i w prawo super. Tył - marnie , ale zaletą są bardzo dobre lusterka.
Jak dla mnie kozak :D, ale to trzeba lubić.
Bez peoblemów - to duże auto troche się musi nagrzewać czy chłodzić, ale klimatyzacja jest dobrze dobrana .
Dla mnie ideał.
Czego się spodziewać po traktorku? Że będzie cichy jak HRV czy inne badziewie? Jeśli ktoś tak myśli to niech nie kupuje tego auta - auto jest głośne powyżej 100 km/h, ale mnie to zupełnie nie przeszkadza.
8L na takie cudo to jest to BOMBA!
W końcu to LR
Elegancko - oczywiście trzeba się liczyć z naprawami - jeśli ktoś zakłada że po kupnie nie dołoży do auta to neich idzie do salonu.
GIT

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 112KM 82kW [l/100km]