Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112 KM 82 kW

Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112 KM 82 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112 KM 82 kW

~Mariusz 600
Land Rover Freelander I
Jest to dla mnie autko doskonałe kupiłem je rok temu i narazie jeździ idealnie xD
~Greg
Land Rover Freelander I
Auto dla mnie doskonałe. Komfortowe, ekonomiczne i niezawodne! Silnik nie należy do najbardziej żwawych ale w zupełności wystarcza do komfortowej i ekonomicznej jazdy.
~velox@gazeta.pl
Land Rover Freelander I
Duża usterkowość dupereli,wymieniona szyba przednia,pękła od naprężen,konstrukcja samonośna nie zawsze się sprawdza nawet w łatwym terenie.Tarcza sprzęgłowa źle dobrana,za delikatna jak na autko terenowe(semi).Właśnie serwis chce na mnie zwalić wine za spalone sprzęgło po 50 tyś km.
~Karol
Land Rover Freelander I
Nie ma czego sie czepić. Kupiłem nie patrząc na cenę ale na jakość
~elza
Land Rover Freelander I
zdaję sobie sprawę że kupiłam stary samochód który generalnie należy do awaryjnych ale cena porównując do innych suvów i terenowych jest znacznie niższa. Samochód dość dobrze radzi sobie w terenie, wielokrotnie testowany :) Ale naprawdę niewdzięczny w naprawach, choć części nie takie drogie, może za wyjątkiem reduktora.
~Kaju
Land Rover Freelander I
Piękny samochód, wygodny, dość ekonomiczny silnik nie do zarżnięcia. Niestety bardzo głośny i nie nadaje się do jazdy autostradami no chyba żę komuś odpowiada podróżowanie z prędkością 115 km/h - no ale nie do tego go zbudowano żeby latać 200 ;-)
~Marcin
Land Rover Freelander I
Ładny, ekonomiczny ale bardzo awaryjny.Wiele kosztownych napraw nie wynagradza zakupu tańszego od konkurencji.X-trail może droższy nie rzuca się w oczy ale bije na głowę Freelandera.
~marek
Land Rover Freelander I
kupujac go podobal mi sie ale technicznie niewiedzialem ze bedzie taki szmelc jak za te pieniadze
~palor (at) gazeta.pl
Land Rover Freelander I
za rok dodam coś więcej ale myślę, że będzie dobrze
~mr. Hyde
Land Rover Freelander I
AUTO USZYTE NA MOJĄ MIARĘ! NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO KOMPAKTA. AUTO TYLKO DLA LUDZI WIEDZĄCYCH CZEGO CHCA OD SAMOCHODU - JEŚLI KTOŚ KUPUJE TYLKO ZA FAJNY WYGLĄD TO NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI.
Land Rover Freelander I Hard Top

AUTOCENTRUM.PL S.A.