Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (58)

2,8
~jachup@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Jest to dardzo ładne, w miarę wygodne autko. Karoseria wykonana wzorcowo. W 10-cio letnim aucie nie znalazłem żadnych śladów korozji. I tu wszystko co dobre w tym autku sie konczy. Jest to auto dla tzw. złotych rączek. Sprzedawcy części zamiennych uważają właścicieli freelanderów za idiotów i za byle co każą płacić jak za złoto.
2,4
~rostfrei
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Omijajcie ten model freelandera z daleka nagminnie psujące się reduktory i wały napędowe starej konstrukcji z wiskozą ,tym co twierdzą że w zimie pokonują jakieś większe górki i zaspy tym samochodem to raczej wynika z ich fantazji latem wjedzie a w zimie tylko stoczy się w dół ,samochód nadaje się tylko do miasta i prostego terenu wszelkie próby pokonywania większych bezdroży w codziennym użytkowaniu kończą się sporymi wydatkami podzespoły...
3,4
~elza
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
zdaję sobie sprawę że kupiłam stary samochód który generalnie należy do awaryjnych ale cena porównując do innych suvów i terenowych jest znacznie niższa. Samochód dość dobrze radzi sobie w terenie, wielokrotnie testowany :) Ale naprawdę niewdzięczny w naprawach, choć części nie takie drogie, może za wyjątkiem reduktora.
~Ziomek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Silnik jak na 2litrowego diesla zbiera sie bardzo dobrze. Na autostradzie ustanowilem predkosc 180km/h. (Silnik)
~maxie
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Podoba mi się wygląd tego autka, 2.0 TD to minimum dla niego, głównie żona nim jeździ
~rafal@3www.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Chwile trwa zanim się nagrzeje do pełnej mocy ale potem upal no chyba ze się ma wersje z webasto to od razu przyjemnie, natomiast w klimie lubi padać czujnik parownika ok 400 zł ale da się go obejść. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,6
~szeryh@wp;pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
fajne autko i niejest takie drogie w naprawie i serwisowaniu bardzo wygodny w jeżdzie
3,2
~velox@gazeta.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Duża usterkowość dupereli,wymieniona szyba przednia,pękła od naprężen,konstrukcja samonośna nie zawsze się sprawdza nawet w łatwym terenie.Tarcza sprzęgłowa źle dobrana,za delikatna jak na autko terenowe(semi).Właśnie serwis chce na mnie zwalić wine za spalone sprzęgło po 50 tyś km.
~Kaju
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Piękny samochód, wygodny, dość ekonomiczny silnik nie do zarżnięcia. Niestety bardzo głośny i nie nadaje się do jazdy autostradami no chyba żę komuś odpowiada podróżowanie z prędkością 115 km/h - no ale nie do tego go zbudowano żeby latać 200 ;-)
~liqid_86@yahoo.co.uk
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Niewiem dlaczego ludzie tak narzekają na ten samochód dla mnie sprawuje się świtnie, przejechałem nim całą europę i niemiałem najmniejszej uisterki.Jeśli ktoś żałuje pieniędzy i kupuję egzemplarz po super \"okazyjnej\" cenie niech sie nie dziwi że sie psuje bo przecież tak jest z każdym samochodem
Land Rover Freelander I Hard Top