Lista ocen Land Rover Freelander I (27)

~marcin
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
środkowy zagłówek ogranicza widoczność z tyłu oraz zbyt szerokie słupki przednie (Widoczność)
3,8
~ŁYSY
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
PO INGERENCJI MOJEGO MECHANIKA KLIMA DMUCHA OK NIC NIE PARUJE (Wentylacja i ogrzewanie)
3,2
~Kaju
Soft Top 2.0 Di 98KM 72kW
przeniesienie napędu w używanych psuje się zawsze i czeka to każdego, zawieszenie też nie jest super trwałe jak na terenówkę której nie używam w terenie powinno być lepiej (Układ jezdny)
~Badianek
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
bez problemów,nie miałam okazji przetestowac hamulca zjazdowego (Skrzynia biegów)
2,6
~jahu
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Może miałem pecha ale większych problemów nie miałem z żadnym samochodem a jest to moje czwarte auto. Jeśli macie zamiar to kupić to na pewno nie Anglika, tego auta nie widziałem dobrze przełożonego. Oprócz problemów związanych z przekładką wystąpiło sto tysięcy innych usterek. (Bezawaryjność (drobiazgi))
2,5
~Agata
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Nikomu nie polecam, jedyny jego walor to śliczna nowoczesna sylwetka.
1,8
~Majkel
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Auto bardzo awaryjne, silnik, turbina, przekładnia kątowa, sprzęgło, nagrzewnica, pompa wtryskowa, końcówki wtrysków, wszelkiego rodzaju czujniki. Zawieszenie delikatne. Jedyny plus to jak na razie po 20 latach brak korozji na nadwoziu.
3,2
~landik
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
Cały układ napędowy jest bardzo awaryjny, a to spory koszt (Bezawaryjność (poważne usterki))
4,1
~GRZEGORZ:-)
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
FREELANDER W MOJEJ OPINI JEST BARDZO ŁADNYM I FUNKCJONALNYM AUTKIEM.JEZDZI SIE NIM DOSKONALE I WYGLĄDA ON BARDZO ŁADNIE!!!
2,9
~kris
Standard 2.0 Di 98KM 72kW
nie działa mechanizm podnoszenia szyby przedniej, woda leje się do bagażnika podczas deszczu parują szyby (Bezawaryjność (drobiazgi))