Oceny Land Rover Freelander I Soft Top

Najnowsze oceny Land Rover Freelander I Soft Top

3,1
~tuchan
Soft Top 2.0 Di 98KM 72kW
Auto jest ładne. Na prawdę można znaleźć model który robi wrażenie i wygląda drogo. Minusy auta to fatalne plastikowe wnętrze, bardzo niewygodne fotele, cała masa drobnych usterek, które na prawdę męczą i wpływają na opinię jaką mam o aucie. Czy kupił był drugi raz freelandera? Myślę, że nie.
~JMJ
Soft Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
Żadnych niespodziewanych problemów, zadziwiająco ekonomiczny (kupując myślałem, że bez LPG się nie obędzie, a tu taka niespodzianka), wygodny, wszędzie wjedzie, a ten wygląd :). I budzi respekt na drodze, nie muszę uciekać przed wariatami, jak w każdym osobowym. Jak tego spłacę (kredycik znaczy), to następny będzie też Land Rover, tylko nowszy.
~moskito@poczta.onet.pl
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
Ten samochód naprawde mi pasuje, świetne osiągi, doskonała stylizacja i w wersji 3- możliwość ściągania tylniej części dachu, na lato super :-) Polecam gorąco wszystkim fanom motoryzacji którzy po ciężkim tygodniu pracy mają ochotę na chwilę relaksu w lesie :-))
~andrzejb@autograf.pl
Soft Top 2.5 V6 24V 177KM 130kW
Dobry samochód i na trasę i w terenie.Dobry silnik i zawieszenie. Skrzynia automat spisuje się idealnie.
~misiaczek
Soft Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
Zajefajne autko. Angole wymyślili je właśnie dla mnie!!!
~cherix@poczta.onet.pl
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
jak narazie samochod spisuje sie swietnie i oby tak dalej :) Polecam kazdemu.
~andrzejb@autograf.pl
Soft Top 2.5 V6 24V 177KM 130kW
Bardzo dobry samochodzik, dobre właściwości jezdne , doskonała praca silnika, dobre przyśpieszenie, trochę dużo pali.
~ZADOWOLONY
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
UWIELBIAM TEN SAMOCHÓD. MOŻE TO NIE JEST TYPOWO TERENOWY, ALE MOGĘ NA NIEGO LICZYĆ I MA SWÓJ CHARAKTER. NIE JEST TO WYŚLICZNIONY POJAZD - JEDNAK JUŻ MYŚLĘ O KOLEJNYM NOWYM FREE
~KubA.
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
Samochód bardzo udany. im dłóżej nim jeżdzę tym bardziej sie do niego oprzekonuje, jeszcze nigdy mnie nie zawódł
3,7
~siwy
Soft Top 1.8 i 16V 117KM 86kW
tu juz nie jesttak wesoło wyglad tego auta moze zasługiwać na coś więcej
Land Rover Freelander I Soft Top