Oceny Land Rover Freelander I Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW 2001-2006

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Land Rover Freelander I Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW 2001-2006

~moskito@poczta.onet.pl
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
Ten samochód naprawde mi pasuje, świetne osiągi, doskonała stylizacja i w wersji 3- możliwość ściągania tylniej części dachu, na lato super :-) Polecam gorąco wszystkim fanom motoryzacji którzy po ciężkim tygodniu pracy mają ochotę na chwilę relaksu w lesie :-))
~cherix@poczta.onet.pl
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
jak narazie samochod spisuje sie swietnie i oby tak dalej :) Polecam kazdemu.
~ZADOWOLONY
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
UWIELBIAM TEN SAMOCHÓD. MOŻE TO NIE JEST TYPOWO TERENOWY, ALE MOGĘ NA NIEGO LICZYĆ I MA SWÓJ CHARAKTER. NIE JEST TO WYŚLICZNIONY POJAZD - JEDNAK JUŻ MYŚLĘ O KOLEJNYM NOWYM FREE
~KubA.
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
Samochód bardzo udany. im dłóżej nim jeżdzę tym bardziej sie do niego oprzekonuje, jeszcze nigdy mnie nie zawódł
3,8
~sobierajski
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
samochodem jeżdżę już 4 lata jak na suwa to bardzo oszczędny na trasie około 6 l/100 . Nie wiem dlaczego są takie złe opinie ja jechałem nim do Marsylii na wakacje po drodze w Alpy i Włochy i sprawdził się w każdych warunkach i w każdym terenie . Jak się dba o auto to i umiejętnie się nim jeżdzi to nie ma z nim problemów . Chciałem go sprzedać ale szkoda mi się zrobiło bo tak naprawdę nie ma w nim jak na razie nic co by miało sie popsuć a nie... (Silnik)
~Tom
Soft Top 2.0 TD4 112KM 82kW
Działa dobrze -pod warunkiem iż przekładka zrobiona jest prawidłowo!!!!!!! naj naj częściej ludzie chcą kupić młodego landka za śmieszne pieniądze lub dają do przekładki TANIEMU PARTACZOWI !!!! Mentalność niektórych Polaków jest straszna. Więc przed zakupem jakiegokolwiek auta trzeba sobie odpowiedzieć na kilka pytań.... A nie kupować - bo młody i tani - ZAWSZE TANIOŚĆ MA SWOJĄ PRZYCZYNĘ. (Wentylacja i ogrzewanie)
Land Rover Freelander I Soft Top