Oceny Land Rover Freelander I Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW 1998-2006

Land Rover Freelander I Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW 1998-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Freelander I Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW 1998-2006

~Paulina
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
Mam żal do tego samochodu, mój tata skusił się na niego pod wpływem emocji - nie czytając wcześniej opinii, po prostu szukał samochodu i wpadł mu w oko. Za jazdę , wygląd , komfort oceniam wysoko , niestety - spalanie okropne,koszty utrzymania bardzo wysokie, , niezliczona ilość usterek.. wadliwa uszczelka pod głowicą, silnik strasznie awaryjny,, ogólnie taki toporny samochód- niby nie mieliśmy zaniedbanego samochodu,bylo dbane o regularna...
2,8
~Kainita
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
Jeden z najtanszych samochodow w tej klasie, idzie za tym jakosc wykonania i koszt napraw, zwlaszcza wymiana reduktora. W serwisie Land Rovera na moje pytanie, "jakie sa slabe strony tego samochodu" uslyszalem w odpowiedzi "W zasadzie tylko jedna rzecz ...sam samochod" Mialem go rok, po roku chetnie go zmienie na lepsza marke.
~freelander@watford.pl
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
Fajne plastikowe autko terenowe dobre na szose i na lekki off-road. Ekonomiczne. Duzo bajerow w opcji (typu elektrycznie otwierana szyba bagaznika). Przystepna cena za uzywki (UK).
2,7
~kkrasnowski@o2.pl
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
drogie w ekspleatacji np zamienniki:swiece tylko irydowe 60zł sztuka ,kable wys napięcia 250zł klocki 200złniewspomne o cenach oryginałów
~ROBERT
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
BRAK PROFESJONALNEGO SERWISU DLA TEGO TYPU SAMOCHODÓW, USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ SERWIS SMORAWIŃSKI I SP. SĄ NA BARDZO NISKIM POZIOMIE
~Lajbba
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
małe kłopoty z wsecznym biegiem - poprzedni miał to samo. (Skrzynia biegów)
~Darek
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
Każdą usterkę trzeba było naprawiać przynajmniej dwa razy (w specjalistycznym serwisie). Psuło się po kolei zawieszenie, skrzynia biegów, silnik, klimatyzacja, wentylacji, chłodzenie silnika. Sprzedałem po kilku miesiącach. Nigdy nie udało mi się naprawić go w całości. Odradzam. Brytole nie powinni produkować samochodów. Dorze, że wykupili ich Hindusi. Może zaprowadzą tam porządek. (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,5
~mps-ss@o2.pl
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
silnik moglby miec pare koników wiecej. no coz-sam wybralem taki silnik-jest nie za mocny ale ogolnie ok. (Silnik)
~nikesz
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
silnik elastyczny dobra kultura pracy przejechałem 12 tys. km łącznie miasto,teren,cykl poza miejski,maksymalną prędkość jaką jechałem to 160 km/h odcinek 30 km non stop następnie teren piach plus strome podjazdy drugi bieg około15 km , silnik utrzymywał stałą temperaturę na razie wszystko ok też z olejem. (Silnik)
~Ericae
Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW
Planowana głowica, wymienione wszystkie możliwe uszczelki, panewki, wał korbowy, komplet świec a i tach zapiliła się kontrolna silnika. (Silnik)
Land Rover Freelander I Standard