Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Standard

Silnik 1.8 i 16V 117KM 86kW
Rok produkcji 2004
Przebieg: 1 000 tys. km
Okres użytkowania: 5 lat
Land Rover Freelander I Standard 1.8 i 16V 117KM 86kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
Inne
Mam żal do tego samochodu, mój tata skusił się na niego pod wpływem emocji - nie czytając wcześniej opinii, po prostu szukał samochodu i wpadł mu w oko. Za jazdę , wygląd , komfort oceniam wysoko , niestety - spalanie okropne,koszty utrzymania bardzo wysokie, , niezliczona ilość usterek.. wadliwa uszczelka pod głowicą, silnik strasznie awaryjny,, ogólnie taki toporny samochód- niby nie mieliśmy zaniedbanego samochodu,bylo dbane o regularna wymiana oleju i nie kupiliśmy jakiegoś takiego egzemplarza-mimo to padl caly silnik...ogólnie samochód przy niewielkim nawet użytkowaniu wciąż był skarbonka bez dna. Sprzedalismy go z olbrzymią strata po kilku latach użytkowania z dołożyliśmy gigantyczne dużo pieniędzy -a pozostał głównie taki niesmak jak widzę ten model,ze nas tak wykończył - mogliśmy za te pieniądze mieć coś dużo lepszego Wygląd jedynie wygoda, komfort jazdy jak najbardziej polecam, dobrze się ym jeździe, wysoko się siedzi, dobrze widzi
Wadliwy cały silnik Sprzęgło Uszczelka pod głowicą

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 117KM 86kW [l/100km]