Lista ocen Land Rover Freelander I Standard 2.0 TD4 112KM 82kW 2001-2006 (29) - Silnik

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EDEK
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Posiadam juz go troche i nie powiem zlego slowa. wszyscy ci co maja słabe nadmuchy, zgrzyty, itp... -niech nie przerabiaja samochodow u kowali! Jak chcesz miec TANIM kosztem ten samochod -to znaczy ze cie NIE stac na niego! Swietny na nasze drogi a raczej bezdoza, prowadzi sie swietnie, ustereki: a to głosnik sie spalił, gdzies podpora wału drzała -takie drobnostki. Generalnie polecam !!! Tylko panowie/panie -realnie z przebiegami :),...
~mat.
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
chociaż oddźwięk diesla (silnik BMW) nie jest dotkliwy za to bardzo dobrze słyszalny i tu naprawdę najniższa ocena za elastyczność. Ten samochód wytraca prędkość nawet na minimalnym wzniesieniu! Ciągłe żyłowanie tego - moim zdaniem - za słabego silnika odbija się też na spalaniu, które oscyluje wokół 9 l na trasie. W mieście jeszcze więcej. UWAGA! Wciśnięcie "gazu do dechy" nie powoduje żadnej reakcji ze strony samochodu, chyba, że udało nam...
~Eustachy
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Silnik całkiem przyzwoity. Wystarczająca moc aby napędzić auto a także pociągnąć za sobą przyczepe do 2 ton. Elastyczność wysoka. Nie trzeba wachlować często biegami. Rozruch bezproblemowy nawet w mocne mrozy. Silnik Td4 to na pewno mocny element tego samochodu.
~junge@wp.pl
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Silnik - bardzo duża zaleta tego konkretnego modelu, sądze ze miał chipa ponieważ na autostradzie spokojnie 180 nim jechałem, poza tym wg ksiązki serwisowej miał wymienioną pompę paliwa przy 130 tys. kilometrów przez poprzedniego właściciela
~marcins
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
wersja limitowana nr 225 (400) balck spirit Td4 140 km w zupełnosci wystarczy,zadnych problemów śmieszą mnie nie które negatywne opinie osób które posiadają land rovery niema złych aut są do dupy kierowcy i znachorzy mechanicy
~Lublinianin
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Silnik TD4 130 konny serii BMW common rail - najlepsza jednostka napędowa w tych samochodach. Bardzo elastyczny można z 3 ruszać. Różnica między zwykłym dieslem a td4 jest ogromna od razu słychać który to który.
~mikosz
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
jak na diesla glosny jak traktor, ilosc konii to porazka przy takiej masie, auto sie toczy a nie jedzie, podjazd pod gore tylko na max dwojce inaczej gasnie nie daje rady.
~J.Wilczek
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Poślizg sprzegła po 33000 km ???? dlaczego?? samochód jeździł 90% po drogach publicznych około 10 % w terenie. Podobno awarie tego typu wystepują b.często po przejechaniu 30000 km
~xkrisx
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
Od zakupu nie miałem problemów z odpalaniem w duże mrozy, choć auto stoi pod chmurką. Silnik pracuje równo, jest czuły na pedał gazu i turbinka fajnie pracuje
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
14,5
~Edawar
Standard 2.0 TD4 112KM 82kW
BMW dużo mocy :) ma narazie 237 tys przejechane olej na czas wymieniany wszystko staram się w nim dopieszczac
Land Rover Freelander I Standard