Lista ocen Land Rover Range Rover Evoque I (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rad Jad
SUV 5d 2.2 SD4 190KM 140kW
1. pompa wspomagania hamulców, 2. układ zawieszenia koła przednie, 3. UWAGA: połączenie ukłądu wydechowego forda z resztą Range'a to porażka: przecieki spalin sprzed katalizatora, zaraz za kolektorem są powodem komory gazowej w kabinie. Nie da się jeździć z tym smrodem. Jest to tak poważna usterka, że rozważyć należy pozew zbiorowy. Moja żona z dzieckiem jexździła tym autem. Serwis twierdził, że wszystko ok. Jak doprowadzili mnie do...
~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Były dwie usterki na gwarancji - lekko cięknący tylny dyferencjał, po 4 latach - uszczelniony. Następnie również po 4 latach , doszło do awarii turbiny (pracowała, ale za głośno). Prawdopodobną przyczyną może być duże zapylenie powietrza dolotowego, jakie było zaobserwowane na wyjeźdze terenowym). Ale nie przesądzam. Wymieniona na gwarancji.
~evoque
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
zdarzył się tylko jeden incydent, mianowicie po roku (lub nawet mniej) doszło do awarii turbiny. Nie wiem dlaczego. samochód był na (i jest wciąż bo 5-letnia) gwarancji dzięki czemu turbina została wymieniona na nową i od tego czasu nic jej nie dolega. Może była po prostu wadliwa, bo od tego czasu zrobiłem 2x większy przebieg i auto jest idealne
~Robcio
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Brak za mały przebieg by coś uczciwego po 20tys na szczęście nic się nie zepsuło poważnego jedynie wyciek z tylnego dyfra
~Bartek
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
Nie czyta mi niektórych pendrive ale pewnie to wina formatu
~Daro
Poważnych wad brak.