Lista ocen Land Rover Range Rover Evoque I (12) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
zdecydowałem się na silnik słabszy 150 konny ponieważ wielu mechaników twierdziło że ten silnik jest bardziej żywotny i osiągami zbytnio nie odstępuje od 190 konnego mocno wyżyłowanego silnika. I coś w tym jest bo znajomy kupił sobie evoque z 190 km i mimo że ma młodsze auto od mojego to już zaliczył wizytę w serwisie. Wał do wymiany :) a dodam że autem zrobił zaledwie 60 tys. U mnie dobija już 300 tysięcy i póki co odpukać nic się nie dzieje....
~Rad Jad
SUV 5d 2.2 SD4 190KM 140kW
4x4 i silnik 2,2 z biturbo powoduje, że jest niesamowicie zrywne i dynamiczne. Silnik Forda jednakże to jest. Nie daję doskonałej oceny, bo aż tak mnie nie zachwyca, ale oceniam wyżej niż inne auta w tej klasie. Skrzynia reaguje NATYCHMIAST, nie jak w Mercedesie... a mam porównanie.
~jacusix
SUV 5d 2.2 eD4 150KM 110kW
Jak każdego bociana słychać klekotanie na zewnątrz. W środku prawie cisza. Zastanawiam się na czipem bo pomimo tego, że nie jest to auto sportowe trochę mi brakuje mocy.
~lmc
SUV 5d Facelifting 2.0 Si4 240KM 177kW
Całkiem sprawny i żwawy motor, jednak spalanie na trasie dość wysokie, o dziwo po mieście jestem w stanie mniej spalić niż na autostradzie jadąc ~160.
~Robcio
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Bardzo dobry cichy elastyczny silnik BARDZO dużo pali przy tej cenie zakupu nowego minimum Powinien mieć 300 KM TDI potrafią go pogonić
~Daro
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Jak do tej pory niezawodny. Dostaje ode mnie mocno "w kość " i nie zawodzi swoją mocą. Godny podziwu silnik.
~ajzi
SUV Coupe 2.2 SD4 190KM 140kW
całkiem fajnie się jeździ do 140 całkiem elastyczny ,ale powyżej nie jest demonem dróg no i przy 1 max 2 osobach :-)
~Krzysztof
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
silnik mimo że 2.2 litra to daje radę, auto przyspiesza bardzo fajnie
~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Dynamiczny, ale trochę za dużo jednak bierze.
~evoque
duża moc, 7.5 do setki, ale zdarza się turbodziura