Lista ocen Land Rover Range Rover Evoque I (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lmc
SUV 5d Facelifting 2.0 Si4 240KM 177kW
Adaptuje się do charakteru jazdy co jest miłe, regauje szybko i płynnie, natomiast konstrukcja 9 stopni w celu utrzymania niskiego zużycia paliwa powoduje - że skrzynia ciągle przerzuca biegi i z opóźnieniem reaguje na chęć nagłej dynamicznej jazdy. Przy trybie Sport - reakcja jest fantastyczna. To wszystko dotyczy płaskich, polskich dróg, jeśli autem wybierzemy się do alp, skrzynia robi się bezradna i wtedy tylko tryb manualny ma sens.
~Rad Jad
SUV 5d 2.2 SD4 190KM 140kW
Niekonwencjonalnie rozwiązane przełączanie biegów i... o dziwo super w odczuciach. Przekręcanie pokrętła działa bardzo wygodnie i intuicyjnie. Co najważniejsze : w momencie przełączenia na bieg skrznia reaguje NATYCHMIAST! Brawo! przez 4 lata bez usterki
~Krzysztof
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
nie mam zastrzeżeń auto ma przejechane prawie 200 tysięcy a skrzynia nie ma żadnych wycieków i się nie poci co jest dla mnie miłym zaskoczeniem bo wcześniej miałem audi gdzie przy 200tys skrzynia była już do remontu
~Daro
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Ogólnie to dolozylbym jeszcze 3 biegi. Przy agresywnej jeździe czuć, że 6 biegów to za mało jak na taką moc samochodu.
~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Nie mam pytań. Szybka i precyzyjna (wie, gdzie ja bym chciał, żeby ona była ustawiona).
~Robcio
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Genialna 9biegowy idealnie pracujący automat Super warto było szukać z 9 biegowym automatem
~Makusiaga
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
9 przełożeń świetnie działa, chociaż ja osobiście dodał bym jedno na duże prędkości.
~jacusix
SUV 5d 2.2 eD4 150KM 110kW
Jak każdy manual. Do wygodnej jazdy jednak lepszy automat.
~Bartek
SUV 5d 2.2 TD4 150KM 110kW
nie narzekam wszystko dobrze działa
~Arek
taka sobie