Ocena kierowcy - Land Rover Range Rover Sport I

Cashflow, ponad rok temu
Silnik 2.7 TD 190KM 140kW
Rok produkcji 2005
Land Rover Range Rover Sport I 2.7 TD 190KM 140kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt, dopiero co kupiłem więc efekt wcześniaka ale po przebojach z niemcami pozostanę na dłużej przy grupie Land Rover/Jaguar
Krótko go mam, co jest ważne dołożyłem na start 4k żeby wyeliminować wszystkie ważne usterki i jestem zadowolony zarówno ze spalania (9l srednie) i dynamiki w tej wielkiej budzie, 20-30 koni więcej i byłoby idealnie
trochę cichy jak na v6, liczyłem na lepszy dźwięk ale co się dziwić w końcu to diesel
nie mam zastrzeżeń absolutnie żadnych aczkolwiek wybieram zmianę ręczną i zarządzanie samemu ;)
lepiej jak w niektórych niemieckich markach premium których nazwy zaczynających się na M czy A nie ośmielę się użyć ;)
ani na plus ani na minus, nie rdzewieje, niczym mnie nie oszołomiła niczym nie dokuczyła
komfort ogółem jest dużo lepszy niż w dotychczasowych markach premium wybieranych przeze mnie, brytole wiedzą jak to robić, a niemce nie
bardzo dużo przestrzeni dla wszystkich użytkowników, wiedziałem czego chcę i to właśnie dostałem, pod tym względem 6/6
No cóż, mogłoby być nieco taniej aczkolwiek 4 cylindrów tu nie widzę! to by było nietaktem
40k a 2005 i przebieg niecałe 300.000 w tym stanie jaki kupiłem jestem bardzo ale to bardzo zadowolony :)
akumulator od razu poleciał musi być kozak mocny jesli chcecie mieć w nosie usterki z elektryką!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.7 TD 190KM 140kW [l/100km]

8,8