Oceny Land Rover Range Rover Sport I

Land Rover Range Rover Sport I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Sport I

~Marcus
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Zastanawiałem się nad V6, ale po przeczytaniu całego internetu na temat poszczególnych motorów diesla w RR SPORT oraz różnic między TDV6 a TDV8 wybór padł na V8 i cieszę się, że tak się stało. Silnik na łańcuchu (V6 na pasku), piękne brzmienie, naprawdę zajebisty bulgot, taki aż zapominam, że to diesel... przypominam sobie kiedy na trasie (bardzo spokojnej 80-100km/h) spalanie oscyluje w granicach 6-7l. Dziękuję sobie za to, że podjąłem...
~tomasz
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
To pierwszy samochód który mnie zachwycił bezkompromisowa mocą i jakością. Przez dwa lata awarii ulegl tylko szyberdach za racji nieuzywania i podgrzewanie tylnej szyby bo woda sie dostala przez siatło stopu - z mojej winy. Poza tym dodatkowa pompka cyrkulacji płynu chłodzącego. Na gazie chodzi idelanie. Polecam
~Cashflow
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Krótko go mam, co jest ważne dołożyłem na start 4k żeby wyeliminować wszystkie ważne usterki i jestem zadowolony zarówno ze spalania (9l srednie) i dynamiki w tej wielkiej budzie, 20-30 koni więcej i byłoby idealnie
~Klakson
SUV 5.0 V8 510KM 375kW
Samochód uniwersalny o mocnym sportowym zacięciu. Przyjemny w prowadzeniu i wygodny podczas jazdy. W terenie również daje radę. Jest to droga zabawka. Z dostępem do części zamiennych u nas nie powinno być problemu, chociaż zdażyło mi się że na piastę koła czekałem 2 tygodnie. Dopiero później znalazłem największego importera części do Land Roverów w PL, British Garage. Co do auta nadaje się również na dłuższe trasy. Ogólnie polecam regularnie...
~Michał
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Auto nigdy nie zawiodło, nie jest demonem szybkości ale na trasie spokojnie 180 można jechać. Z tyłu trochę mało miejsca. Przeniesienie napędu-idealne. Piach, śnieg, deszcz a range idzie jak burza. Doskonale trzyma się drogi.Bardzocwygodne fotele z przodu, nie czuć trasy w plecach. Mialem różne auta, Lexus ls 460,rx300,rozne bmw I Audi.. Następny również będzie rang Rover. Przebija pozostałe auta.
~Chili
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
Pierwszy raz w życiu kupiłem auto tej samej marki jedno po drugim. Poprzedni był Vogue 3.0d , teraz chciałem coś zwinniejszego i zwawszego i nie żałuje :D Wydechy Magna i V8 z Jaguara robi robote. Clarkson nie bez powodu zachwyca się RR ;)
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover Sport I
10,1
4,1
~Range fan
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Jeśli kupisz auto zadbane i serwisowane gdzie nikt nie oszczędzał na oleju i zawieszeniu to koszty serwisu nie różnią się niczym od Audi A6 czy BMW 5. Można model z 2008 kupić za 35-40 tys co jest równe z wydatkiem później plus 20tys na doprowadzanie auta do porządku. Wydając 60 tys 68 masz wymień olej i jeździsz dalej
~pauldill
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Samochód cholernie wygodny. Argumenty że szpanerski nie wchodzą w grę - zależy kto jak podchodzi do życia - matizem też można kozaczyć. Bardzo dobrze wykonany. Naprawdę można wjechać nim w teren. Wiadomo - nie Baja, ale pobawić się w błocie lub przebić do leśniczówki zimą - nie ma problemu. A CO NAJWAŻNIEJSZE - przez to że ma taki dobry system przeniesienia napędu jest cholernie BEZPIECZNY !!! wpaść w poślizg - to trzeba umyślnie się naprawdę...
~Bartek
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Super auto silnik 2.7td v6 to nie demon szybkości ale do wożenia się w zupełności wystarczy ,wszyscy tak narzekają a mnie nigdy nie zawiódł 261000km i nic się nie dzieje trzeba często zmieniać olej !
~Paweł
SUV 3.0 TD V6 245KM 180kW
Samochód bardzo dużo pali. Minimum na trasie to 10,5 litra a po mieści 15. Różnica pomiędzy wskaźnikem spalania a faktycznym wynosi około 2 litry.