Oceny Land Rover Range Rover Sport I

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Sport I

~Klakson
SUV 5.0 V8 510KM 375kW
Land Rover Range Rover Sport I
Samochód uniwersalny o mocnym sportowym zacięciu. Przyjemny w prowadzeniu i wygodny podczas jazdy. W terenie również daje radę. Jest to droga zabawka. Z dostępem do części zamiennych u nas nie powinno być problemu, chociaż zdażyło mi się że na piastę koła czekałem 2 tygodnie. Dopiero później znalazłem największego importera części do Land Roverów w PL, British Garage. Co do auta nadaje się również na dłuższe trasy. Ogólnie polecam regularnie...
~Michał
Land Rover Range Rover Sport I
Auto nigdy nie zawiodło, nie jest demonem szybkości ale na trasie spokojnie 180 można jechać. Z tyłu trochę mało miejsca. Przeniesienie napędu-idealne. Piach, śnieg, deszcz a range idzie jak burza. Doskonale trzyma się drogi.Bardzocwygodne fotele z przodu, nie czuć trasy w plecach. Mialem różne auta, Lexus ls 460,rx300,rozne bmw I Audi.. Następny również będzie rang Rover. Przebija pozostałe auta.
~Chili
SUV 4.2 i V8 32V SC 390KM 287kW
Land Rover Range Rover Sport I
Pierwszy raz w życiu kupiłem auto tej samej marki jedno po drugim. Poprzedni był Vogue 3.0d , teraz chciałem coś zwinniejszego i zwawszego i nie żałuje :D Wydechy Magna i V8 z Jaguara robi robote. Clarkson nie bez powodu zachwyca się RR ;)
~Range fan
Land Rover Range Rover Sport I
Jeśli kupisz auto zadbane i serwisowane gdzie nikt nie oszczędzał na oleju i zawieszeniu to koszty serwisu nie różnią się niczym od Audi A6 czy BMW 5. Można model z 2008 kupić za 35-40 tys co jest równe z wydatkiem później plus 20tys na doprowadzanie auta do porządku. Wydając 60 tys 68 masz wymień olej i jeździsz dalej
~pauldill
Land Rover Range Rover Sport I
Samochód cholernie wygodny. Argumenty że szpanerski nie wchodzą w grę - zależy kto jak podchodzi do życia - matizem też można kozaczyć. Bardzo dobrze wykonany. Naprawdę można wjechać nim w teren. Wiadomo - nie Baja, ale pobawić się w błocie lub przebić do leśniczówki zimą - nie ma problemu. A CO NAJWAŻNIEJSZE - przez to że ma taki dobry system przeniesienia napędu jest cholernie BEZPIECZNY !!! wpaść w poślizg - to trzeba umyślnie się naprawdę...
~Bartek
Land Rover Range Rover Sport I
Super auto silnik 2.7td v6 to nie demon szybkości ale do wożenia się w zupełności wystarczy ,wszyscy tak narzekają a mnie nigdy nie zawiódł 261000km i nic się nie dzieje trzeba często zmieniać olej !
~Paweł
SUV 3.0 TD V6 245KM 180kW
Land Rover Range Rover Sport I
Samochód bardzo dużo pali. Minimum na trasie to 10,5 litra a po mieści 15. Różnica pomiędzy wskaźnikem spalania a faktycznym wynosi około 2 litry.
~Mariusz
Land Rover Range Rover Sport I
Auto pomimo, że ma zacięcie sportowe jest nie do końca przewidywalne. W terenie nie ma sobie równych.
~dude
Land Rover Range Rover Sport I
co z tego, że jak jest sprawny to jest super skoro nie można mu ufać i ciągle jeździ się do serwisu.
~Andy 7238
Land Rover Range Rover Sport I
Ciekawy samochód. Daje duża frajdę, ale zawsze jest to ale... . Psuje odczucia. Za takie pieniądze oczekuje się trochę mniej zawodności.