Lista ocen Lexus IS II (41) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SLNCL
Sedan 220d 177KM 130kW
Nic dodac nic ujac: jak mialbym zaplacic za BMW lub Mercedesa 50% drozej, za ten sam standard i uposazenie, musialbym byc nienormalny. Nie ma znaczenia, ze tamte marki sa bardziej rozpoznawane i lepiej znane - praktycznie poza kilkoma szczegolami cena tego auta jest doskonala. Szczegolnie warto poczekac rok lub dwa i kupic to auto znacznie, znacznie taniej (niz cena calkiem nowego) i dodatkowo na gwarancji.
~Michal
Sedan 220d 177KM 130kW
Za co placimy? W pakiecie F za piekna sylwetke, dodatkowy spojler, grill inny niz w standardowej wersji. Auto nie jest juz nudne... Czuc, ze nie jest to avensis. Wykonczenie w srodku nie powala bo nie ma pozlacanych klamek ani drewna ale skora z aluminium prezentuje sie znakomicie. Auto warte wojej ceny ale jak wspomnialem - ja jestem w nim zakochany
~Kosmitak
Sedan 250 208KM 153kW
Samochód drogi ale warty wydanych pieniędzy. Uważam, że lepiej kupić jeden samochód raz na 5..6lat i z podniesionym czołem po tych 5..6latach sprzedać go następnemu szczęściarzowi :-) W marce Lexus ja doświadczyłem SPÓJNOŚCI w procesie sprzedaży i obsługi po sprzedażnej (czytaj serwis).
~bartoszgoscimski
Sedan 250 208KM 153kW
Jako auta używanego? Doskonała! Wyposażenie i jakość na najwyższym poziomie. Mój ezgemplarz jest dopchany do granic możliwości (łącznie z horrendalnie drogim nagłośnieniem Mark Levinson, które gra jak nowe mimo 13 lat) W tej cenie nie ma lepszego auta w swojej klasie!
~igorb@satland.com.pl
Sedan F 423KM 311kW
Kupiłem ten samochód jako używany , zatem moje spojrzenie jest dobre . Może ludzie którzy są milionerami uważają że w salonie jest tanio i się opłaca. Nie wiem . Ogólnie to bardzo dobry samochód i warto zapłacić, bo przeżycia z jego posiadaniem są niezapomniane
~michauuu
Sedan 250 208KM 153kW
Lexusy stały się modne i dlatego ich ceny na rynku wtórnym poszły w górę, ja na szczęście kupiłem go gdy wszyscy patrzyli na Audi i BMW, dlatego po przejechaniu prawie 100 000 km i po 4 latach sprzedałem go jedynie 5000 zł taniej niż kupiłem.
~Biszkopt
Sedan 220d 177KM 130kW
Super. Za te pieniądze (dałem 35k) to super wykonanie. Jedynie poprawiłem mocowanie radia i panelu klimy, ale to znana bolączka pierwszych egzemplarzy. A tak to plastiki, spasowanie, inne materiały - super. Skóra po 180k km wyglądała jak nowa.
~Waldi
Sedan 220d 177KM 130kW
Na mój gust auta te pomimo wad są bardzo tanie jak na wygodę, niezawodność, wyposażenie dodatkowe i jakość wykończenia jakie sobą reprezentują. Audi lub BMW z podobnym wyposażeniem w takiej cenie (a jest to cena pokroju Mondeo) nie kupi.
~ARTUR.P.
Sedan 250 208KM 153kW
Kupilem jako auto uzywane. Lexus jest autem egzotycznym we Francji ale zdazyl sobie zrobic dobra reputacje. Z tego wzgledu ceny sa wysokie. Nie mniej jednak, uwazam ze warto zaplacic 12 tys. euro za auto z 2008 r. z przebiegiem 120 tys. km.
~mash
Sedan 250 208KM 153kW
Dlugo sprawdzalem, kombinowalem, testowalem. W zasadzie nic innego mi nie pasowalo. Stosunek ceny/ jakości jest w tym przypadku imponujacy. Obsluga w salonie i serwisie zawstydza audi, mercedesa czy volvo. Po prostu nie ma w tym przypadku alternatywy.