Oceny Lexus NX I SUV Facelifting 300 238KM 175kW 2018-2021

Najnowsze oceny Lexus NX I SUV Facelifting 300 238KM 175kW 2018-2021

3,3
~Jacek
Lexus NX I
Napiszę prawdę, przesiałem się w Volvo XC60 w benzynie 250 hp, jeszcze dużo Japończycy muszą się uczyć, przede wszystkim nie kłamać - w wersji F Sport Nie Ma SKÓRY NATURALNEJ; podłokietnik skaya, obszycia deski skaya, boczki drzwi skaya, obszycia tunelu środkowego skaya, pod kierownicą skaya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bezczelne oszustwo, tu powinien wejść UOKiK 100% lexus robi to świadomie. W Volvo JEST SKÓRA NATURALNA....
~Pawel
Lexus NX I
Auto z czerwca 2018, wersja Prestige, krzywo zamontowany wyświetlacz HUD, wyświetla pod kątem, w grudniu zaczęło skrzypieć zawieszenie z lewej strony przy przejeżdżaniu przez progi i na nierównościach, notorycznie blokujący się asystent parkowania, skrzynia biegów czasami sama nie wie jaki bieg ma wrzucić trzeba jej pomagać manetkami, bardzo mało intuicyjna, fatalna obsługa nawigacji i komend głosowych, rozpoznawanie znaków działa tylko w...
~Edyta
Lexus NX I
Najładniejszy samochód na rynku. Świetnie się prowadzi, ma doskonale przyspieszenie mimo swojej masy. Mnóstwo miejsca w środku, zdarzyło mi się w nim spędzić 20h stojąc na granicy i nie wyobrażam sobie tego w żadnym innym aucie.
2,4
~IK
Lexus NX I
Odradzam. Jakość wykonania i wygłuszenia fatalna. Skrzypienie zawieszenie to norma. Restartujący się system też jest standardem. Czujniki parkowania to porażka. Spalanie oleju jak i płynu chłodzącego!
~wiatra
Lexus NX I
nawigacja - pomyłka, mirrorlink - pomyłka, brak apple carplay - w tym segmencie aż dziwne, że nie ma, tzw.touchpad to chyba myśl technologiczna z poczatku XXw. system komunikacyjny i użycie aplikacji bezsensownie nieintuicyjne... jak na aspirację do marki premium to generalnie klapa :((
~ziomeczek1238
Lexus NX I
Opinia o wersji F-sport. Zbyt mały bak i kiepskie wyciszenie tyłu jak dla mnie dyskwalifikują to auto. Z drobnostek to wkurza trochę głośny alarm przy elektrycznym zamykaniu klapy (w nocy budzi siadów), ale za to sama klapa zamyka się cicho. Tragicznie zła nawigacja!
~JB
Lexus NX I
Wspaniały samochód, przemyślany pod każdym względem z wyjątkiem sterowania głosem.
~jjm
Lexus NX I
żwawy, komfortowy suv, cichy , dający dużo przyjemności z jazdy, świetnie wykończony wewnątrz dobrymi materiałami, bardzo dobre adaptacyjne reflektory LED, F-Sport
~Marbo
Lexus NX
Samochód godny polecenia.Super wykonany.I ten wygląd.Można go kupić z dużym rabatem.Polecam!!!
~skw_86
Lexus NX I
Polecam bardzo funkcjonalne i zgrabne autko. I najważniejsze nie tak pospolite i przeciętne jak niemiecka konkurencja.
Lexus NX I SUV Facelifting