Lista ocen Lexus NX I SUV (34) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Wielki PLUS tego auta. Najlepsze wyciszenie w tej klasie, przed zakupem porównywałem Volvo XC60, Audi Q5, BMW X3 i to ostatnie było moim faworytem do czasu jazdy próbnej (fatalnie wyciszony diesel, szum opon i odgłosy kamyków z nadkoli przekreśliły go). Testowałem przed zakupem ok. 15 aut różnych marek i klas ale jazda Lexem jest dla mnie - choć po 6 latach rozglądam się na rynku ile można jednym autem...
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Jest ok. Na pewno konieczność stosowania kamerki cofania. Bez tego nie widać nic do tyłu. Kamerka niestety nie jest dobrej jakości. Najgorzej że w nocy niewiele widać, kiepskie doświetlenie lamp cofania i rozdzielczość i jakość kamery do niczego. Szkoda że nie można zamówić sobie kamery 360 stopni, która występuje w najdroższej wersji droższej o jakieś 70.000 od mojej. Masakra.
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Tutaj typowy paradoks SUW-a. Widoczność podczas jazdy bardzo dobra ale jednocześnie przy parkowaniu słabo zarówno do tyłu jak i do przodu. Co prawda w standardzie jest kamera cofania ale jak ktoś całe życie jeździł "na lusterka" to przyzwyczaić się do kamerki trudno.
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
WIdocznosc dosc dobra, z tylu troche słabo , dziwi fakt braku czujnikow parkowania w standardzie (w aucie za ponad 200 tysiecy ....), niestety swiatelko cofania jest tak liche ze w calkowitych ciemnosciach jedzie sie w zasadzie na czuja patrzac w kamere, masakra.
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
Na testach próbowałem wersji sport i siedzenia uznałem za zbyt twarde. Pewnie zależy kto ma jakie cele wobec tego auta. Ja wybrałem komfort i nie żałuję. Miękka przyjemna skóra , miękki fotel i można się poczuć jak w domu :)
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Widoczność do przodu na boki jest bardzo dobra. Lusterka zewnętrzne są bardzo duże. Do tyłu jest dodatkowo kamera cofania która bardzo ułatwia parkowanie. Nie jest to jednak kamera bardzo wysokiej jakości.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Próbowałem przed zakupem ok. 15 aut różnych marek ale jazda Lexem jest dla mnie. Oczywiście po jeździe BMW 5 Xdrive byłem zachwycony ale 270tyś. za auto którym jechałem to nieporozumienie.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Dynamiczna sylwetka nadwozia wymusza małe okna, ale widoczność jest bardzo dobra jak na takie auto. Jednak nie doskonała. Widziałem lepsze.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Jak to w SUV-ie; siedzimy wyżej, widzimy więcej, a przy cofaniu robotę ułatwia kamera cofania. Bardzo przyjemna pozycja za kierownicą.
~Leex
SUV 300h 197KM 145kW
Prawidłowa. Potężne lusterka i związana z tym dobra widoczność do tylu. Kamera cofania w dzisiejszych samochodach jest nieodzowna.
Lexus NX I SUV