Lista ocen Lexus NX I SUV 300h 197KM 145kW 2014-2017 (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Fatalnie umieszczono dźwignię tempomatu, w związku z tym, że właściwie cały czas z niej korzystam to się trochę przyzwyczaiłem ale w Accordzie jest to 100x lepiej rozwiązane. Szeroki słupek A + lusterko ograniczają fatalnie widoczność w prawo. Woda ze spryskiwacza czy deszczu spływa po bocznej szybie kierowcy przy prędkości powyżej 60kmh to moim zdaniem drobny błąd. Lexus chwali się lampkami przy suficie które uruchamia się bez dotykania -...
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
Fatalna !!! Do bezpiecznej obsługi radia lepiej stanąć.Klawisze są małe , niewidoczne i schowane w dolnej części kokpitu - podczas jazdy nie widać ich. W innych samochodach miałem np.wybór odtwarzania losowego czy powtarzania utworu jednym przyciskiem. Tu- trzeba pokrętłem wejść w audio, zatwierdzić, wybrać cd lub usb, zatwierdzić,wejść w ustawienia, zatwierdzić, wybrać np.odtwarzanie losowe, zatwierdzić. Czy to jest bezpieczny samochód ?...
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
nie mam zastrzezen poza jednym kto wymyslil te akrobacje przy zmianie przelozen , mowie o lewarku ? Po co ??? Skoro w CHR sie dalo po jaka cholere w Lexusie zastosowali te schodki ??? Trudno mi to zrozumiec w dobie skrzyn w pelni elektronicznych tj np. ZF w BMW CO do rozmieszczenia przyciskow jest ok, aczkolwiek brakuje mi schowka po lewej stronie tj w innych autach (tego pod kierownica po lewej) na monety, sieganie do schowka pod tym...
~Piotr
SUV 300h 197KM 145kW
Niestety w porównaniu do Audi czy BMW dostęp do funkcji menu bardzo skomplikowany, a poruszanie się po rożnych funkcjach menu wymaga dużej wprawy. Natomiast nawigacja to kompletna porażka. Kupując nawigacje np. Garmin w markecie uzyskamy o klasę lepszy produkt z ekranem na którym wszystko widać w przeciwieństwie do Lexusa.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Nic dodać, nic ująć; wszystko pod ręką, regulacja fotela i kierownicy wystarczająca aby zająć dobrą i wygodną pozycję. Obsługa wentylacji i multimediów intuicyjna.
~Gege
SUV 300h 197KM 145kW
Nie mam zastrzezen, kwestia przyzwyczajenia sie po przesiadce z VW - ale pod tym wzgledem VW lepszy, jak to niemiecka precyzja. Fajne samopoczucie w srodku jest sie opatulonym.
~andrzejP
SUV 300h 197KM 145kW
Wszytsko ok. oprócz systemu multimedialnego. W VW czy Skodzie jest intuicyjnie a tu... Może się przyzwyczaję. Klapa bagażnika mogłaby się szybciej otwierać i zamykać.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Wszystko na swoim miejscu, logicznie. Brak typowego schowka na okulary jak np. w Accordzie rekompensuje miejsce na kolumnie kierownicy przed zegarami i super się sprawdza.
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Lexus w standardzie daje dość dużo, a to co daje jest w zasadzie "pod ręką". Mało schowków. Bardzo ciekawe są siedzenia - choć niepozorne to bardzo wygodne.
~Leex
SUV 300h 197KM 145kW
Niektóre przyciski są w dziwnych miejscach. Ale to te z których korzysta się rzadko lub wcale.
Lexus NX I SUV