Lista ocen Lexus NX I SUV 300h 197KM 145kW 2014-2017 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Przestrzeń z przodu wystarczająca (mam 184cm), trochę ew. brakuje miejsca na szerokość na wysokości ramion ale można się przyzwyczaić, ma się na początku wrażenie bliskości i otaczania kokpitu ale po 6 latach przyzwyczaiłem się. Z tyłu wystarczająca dla 2 osób, w dalsze podróże w 3 będzie ciasno dla 3 dzieci spoko. Dużo miejsca w tyle na nogi i płaska podłoga to duża zaleta. Bagażnik ustawny ale tylko 2 małe i niewygodne haczyki na siatki....
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Z pozytywnych rzeczy to bardzo wygodne siedzenia, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Z tyłu naprawdę wystarczająca ilość miejsca dla podróżowania osoby o wzroście prawie 185 cm. a sama kanapa ma funkcję rozkładania. Zdarza mi się podróżować z laptopem na kolanach i jest bardzo dobrze z miejscem. Za kierownicą natomiast jest miejsca dużo, ale sama kierownica dla mnie wysuwa się odrobinę za mało. Regulacja góra dół jest już ok. Bagażnik...
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Ilość miejsca na tylnej kanapie jest jak aż nadto + pochylanie tylne siedziska. Z przodu w pierwszym momencie ma się wrażenie, że jest wnętrze skrojone na wymiar ale bardzo wygodnie. Mam drobną uwagę, czasem przy próbie gwałtownego skrętu w prawo łokciem haczę o podłokietnik - po 3tyg. się niby przyzwyczaiłem ale mam wrażenie że w Accordzie to było lepiej rozwiązane.
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
Duzo miejsca, fajnie ze jest regulowana tylna kanapa (oparcia) w standardzie, w BMW za skladanie tylnych oparc nawet trzeba placic a nazywa sie to pakiet przestrzeni zaladunkowej .... tutaj nie dosc ze sa skladane w standardzie to jeszcze regulowane pochylenie oparcia rowniez w standardzie.
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
Miałem wrażenie , że samochód jest większy. Widziały gały ,co brały :-((( . W tylnym rzędzie głowa haczy o dach ( mam 183 cm ). W samochodzie za 220 tyś. brak siatki odgradzającej przestrzeń pasażerską od bagażnika - bezpieczeństwo w stylu japońskim.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Ilość miejsca odpowiednia dla 4 dorosłych osób; miejsca na nogi nigdzie nie brakuje, na szerokość również w porządku. Jedynie bagażnik mógłby być większy.
~rwb
SUV 300h 197KM 145kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów zarówno na przednim i tylnym siedzeniu dużo, a mam 185 cm wzrostu. Minusem jest dość mały bagażnik.
~rwb
~andrzejP
SUV 300h 197KM 145kW
Więcej miejsca niż u konkurencji. Tyle samo co w teoretycznie większym RXie. Więcej niż w Hiluxie (pomijając bagażnik, który mógłby być większy)
~Leex
SUV 300h 197KM 145kW
Miejsca jest dużo. A oparcia tylnich siedzeń można odchylać do tylu w kilku pozycjach co podnosi komfort i wygodę.
Lexus NX I SUV