Lista ocen Lexus NX I SUV 300h 197KM 145kW 2014-2017 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Wielki PLUS tego auta. Najlepsze wyciszenie w tej klasie, przed zakupem porównywałem Volvo XC60, Audi Q5, BMW X3 i to ostatnie było moim faworytem do czasu jazdy próbnej (fatalnie wyciszony diesel, szum opon i odgłosy kamyków z nadkoli przekreśliły go). Testowałem przed zakupem ok. 15 aut różnych marek i klas ale jazda Lexem jest dla mnie - choć po 6 latach rozglądam się na rynku ile można jednym autem...
~Karter27
SUV 300h 197KM 145kW
Tutaj typowy paradoks SUW-a. Widoczność podczas jazdy bardzo dobra ale jednocześnie przy parkowaniu słabo zarówno do tyłu jak i do przodu. Co prawda w standardzie jest kamera cofania ale jak ktoś całe życie jeździł "na lusterka" to przyzwyczaić się do kamerki trudno.
~http://netpoint.systems
SUV 300h 197KM 145kW
WIdocznosc dosc dobra, z tylu troche słabo , dziwi fakt braku czujnikow parkowania w standardzie (w aucie za ponad 200 tysiecy ....), niestety swiatelko cofania jest tak liche ze w calkowitych ciemnosciach jedzie sie w zasadzie na czuja patrzac w kamere, masakra.
~Butrus
SUV 300h 197KM 145kW
Próbowałem przed zakupem ok. 15 aut różnych marek ale jazda Lexem jest dla mnie. Oczywiście po jeździe BMW 5 Xdrive byłem zachwycony ale 270tyś. za auto którym jechałem to nieporozumienie.
~Adam
SUV 300h 197KM 145kW
Jak to w SUV-ie; siedzimy wyżej, widzimy więcej, a przy cofaniu robotę ułatwia kamera cofania. Bardzo przyjemna pozycja za kierownicą.
~Leex
SUV 300h 197KM 145kW
Prawidłowa. Potężne lusterka i związana z tym dobra widoczność do tylu. Kamera cofania w dzisiejszych samochodach jest nieodzowna.
~sławek
SUV 300h 197KM 145kW
Standardowa , ani lepiej ani gorzej . Choć za 220 tyś. oczekiwałbym kamery 360 st. i np. asystentów ruchu poprzecznego
~WALDEMAR
SUV 300h 197KM 145kW
do przodu ok do tyłu z kamerą też tyle ,że trzeba ją bez przerwy wycierać...wprawdzie jest zima więc może dlatego
~Ciro
SUV 300h 197KM 145kW
Bardzo dobra i dobrze czuć przód samochodu oraz tył. Oczywiście pomaga kamera która jest w standardzie.
~Piotr
SUV 300h 197KM 145kW
Brak widoczności z tyłu. Poprawia to kamera cofania, ale jej rozdzielczość słabiutka.
Lexus NX I SUV