Lista ocen Mazda 2 I (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hgtv
Hatchback 1.25 16V MZI 75KM 55kW
Mazdą jeżdżę od 8 lat i muszę powiedzieć, ze spełniła moje oczekiwania, pakowna przewoziłam nią sporo mebli z IKEA, zakupy z biedronki i innych, ekonomiczna, kupuje raz w miesiącu paliwo do pełna i starcza mi na dojazdy do pracy 30km. Niestety nie jest aż tak sprytna w wyprzedzaniu, potrzebuje mieć spory zapas wolnej trasy, nie rozpędza się tak szybko. raz w roku wymagała podjechania do mechanika, bo różne choróbska ja dopadały, zazwyczaj cos...
~Radek
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Jedyna usterka która unieruchomiła auto to właśnie zmurszały wąż od paliwa co zapowietrzyło układ paliwowy i auto nie chciało odpalić. Z usterek przez okres 5 lat użytkowania to tyle. Auto przejezdzalo czasami 5000km miesięcznie i nigdy nie padło "na trasie".
~Rafał
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Po pół rocznym użytkowaniu nie robiłem żadnych napraw, ale to krótki czas żeby stwierdzić coś konkretnego. Poprzedni właściciel wymienił tylko kompletny rozrząd z pompą wody, coroczny serwis klimy i płynów.
~michur@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Miałem problem z łożyskiem ale to wynik jazdy z krzywą felgą, która z kolei była spowodowana prawdopodobnie najechaniem na krawężnik bądź dziurę. Poza tym nic się nie dzieje.
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Tylko pompa wody, a przy okazji i rozrząd, który nie był jeszcze nawet w 50% zużyty, ale jak była okazja, to okazję trzeba wykorzystać.
~kelus6
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Brak, za mały przebieg, za krótko jeździłem. Autko dalej w rodzinie - kiedyś dopiszę gdy coś wyjdzie ale to za kilka lat pewnie.
~sunretas@wp.pl
Hatchback 1.4 MZ-CD 68KM 50kW
Samochód jest niezawodny. Przy okresowych przeglądach praktycznie wystarczy lać paliwo i jeździć.
~grzesiek NRW
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
wymiana poduszki (siadzenie strona kierowcy) ponad tydzien w warsztacie
~marco56
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Wymiana podpory łożyska półosi prawej
Dziennik kosztów dla Mazda 2 I
5,7
7,4
8,2
~JJ
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
nic się nie dzieje, w serwisie tylko olej zmieniają