Lista ocen Mazda 2 I 1.4 16V MZI 80KM 59kW 2003-2007 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto fajne,niewiele można mu zarzucić.Omijajcie jednak szerokim łukiem modele ze zautomatyzowaną skrzynią biegów.Fatalnie się z nią jeździ a awaryjność woła o pomstę do nieba.
~mwrzesinski@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Małe wielkie auto dla rodziny i dla singla. Idealne w mieście, funkcjonalne i wygodne w trasie, kompromis na 5. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z niego.
~artisan4@gazeta.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
udany samochód i nastepna chyba tez będzie mazda, zobaczymy jak bedzie, wady to: mała siec serwisowa i wysokie ceny samochodów i to ze na razie w Polsce mazde 2 wycofali ze sprzedaży
~linek4@op.pl
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
bardzo podoba mi sie ten wozek , jeżdzi sie naprawde fajnie, w sojej klasie w zasadzie nie ma konkurencji, mam duza przyjemnośc z jazdy , tylko ta cena...
~kurczak01
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Auto jak na swoją klasę trochę przeciętnie. Żonie się podoba bo radio poza miastem odbiera stacje. Hamulce mogły być lepsze
~Jazzos
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Dobre auto. choć producent powinien większą uwage położyc na materiały nie są dobre. POlecam Hondę Jazz. Lepsza zdecydowanie.
~MazdaBoy
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Wyjątkowe auto, dla wyjątkowych ludzi. Polecam - naprawdę niezawodne, dynamiczne i śliczne autko dla każdego.
~michur@gmail.com
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
Trochę jestem zawiedziony. Może to przez to, że przesiadłem się z Carismy - klasy niższej średniej.
~JJ
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
duże małe auto. w środku, 4 osoby wysokie jadą długą trasę komfortowo.
~grzesiek NRW
Hatchback 1.4 16V MZI 80KM 59kW
auto jak auto-nie wierze raklamie i nie oczekiwalem cuda techniki