Lista ocen Mazda 2 II (52) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
1.5 Dobrze oddaje moc w calym zakresie obrotow, ma ladny dzwiek, ktory slychac tylko przy wysokich obrotach, moglby miec 10-20 koni wiecej ale wtedy pewnie nie ciagnalby dobrze przy niskich obrotach.
~Rafał
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Dałem ocenę 4, ponieważ brak zrywności z niskich obrotów. Samochód zaczyna wyrywać do przodu po przekroczeniu około 3,5 tyś/obr, ale i tak jak na taką masę samochodu idzie fajnie do przodu.
~Maniek
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Moc 103KM idealnie sprawdza się w tym samochodzie.Dobrze ciągnie.Jest ekonomiczny, spala mało, około 7 litrów przy moim stylu jazdy.Silnik cichutki, nawet przy szybkiej jeździe ponad 100km/h
~Mateusz
Hatchback 5d Facelifting 1.3 MZR 75KM 55kW
Pewy, cichy, suchy.Radzi sobie dobrze-lubi obroty. Bez stresu:-) Bardzo dobra kultura pracy-bardzo cichy na postoju-na światłach czasem nie wiesz-działa czy zgasł?:-)
~Darek S.
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Silnik rewelacja cichutki.Jak dla mnie to ideał.Bardzo fajnie się kręci.Jak na tak mały samochód to rewelacja.Moim zdaniem jest idealny i pod względem elastyczności i ogólnych osiągów.
~Michał
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Jestem zadowolony z silnika.Jest cichy do 3000 obr.W miasto naprawdę dobry. Jechałem trasę do Holandi i naprawdę świetnie się jedzie. Jak na taki samochód wystarczające osiągi.
~Ernesto
Hatchback 3d 1.3 86KM 63kW
Do miasta idealny. W trasie przy prędkościach 80-100 też daje radę. Najgorzej na autostradzie, ale to nie jest środowisko dla tego mieszczucha.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Rewelacyjny.Ciągnie od samego dna, ale dopiero przy 4 tyś obrotów to tajfun.Jest cichy.Szybko się nagrzewa.I spala umiarkowaną ilość paliwa.
~smk
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
na tą wielkość i ciężar wystarczający, w mieście dobrze przyspiesza, ale gazowanie powoduje skokowy wzrost spalania
~Marcin P.
Hatchback 5d 1.5 103KM 76kW
Cicho.103 kuce potrafią z tą niska masą wiele zdziałać.Lubi wysokie obroty.Spala mało paliwa. Jest świetny jak na ten samochód.