Lista ocen Mazda 3 I (148) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 194 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sokolam@mp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Według mnie bardzo dobra. Daję 4kę ze względu na drobne usterki po wypadku. Myślę, że auto bez takiej przygody byłoby niemal idealne
~Piotr
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mogłaby być tańsza. Choć z takim wyposażeniem to praktycznie na tym samym poziomie co inne auta w tej klasie (Toyota, VW)
~a_J
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
biorac pod uwage ze nie wydalem na nia tych siedemdziesieciu paru tysiecy tylko mniej, bo jestem drugim wlascicielem - jest swietnie.
~Karol S.
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Kupiłem prawie pełnoletnie auto, ale naprawdę warto było. Prezentuje się świetnie, nie wiem co to awaryjność.
~Rafał
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Za tę cenę i jakość we wnętrzu nie znajduję innego auta. Wszystkie golfy i inne mogą się uczyć od Mazdy
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Tragiczna blacha, słabe wygłuszenie, brak szóstego biegu. Gdyby nie to dałbym 5 gwiazdek.
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Gdyby mazda lepiej zabezpieczyła blachy przed rdzą byłby to prawdopodobnie idealny samochód.
~Rafdur79
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Wielki pozytyw. Jakość Mazdy 3 jest warta tej ceny. Należy tylko dbać o blacharkę, aby nie pojawiła się rdza.
~Andre
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Jakość całego samochodu jest naprawde dobra i ma to odbicie w cenie używek.To po prostu Mazda.
~G
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jakość materiałów jest adekwatna do klasy auta. Elementy w środku są dobrze spasowane, nie skrzypią.