Lista ocen Mazda 3 III Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW 2016-2018 (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
No tutaj niestety do Panów z Mazdy bez ogródek. Mam jeszcze 5 letnią Fiestę z CZARNYM lakierem i tam ten lakier jest jakieś 2 - 3 klasy lepszy i twardszy. No tutaj niestety nie ma nic w obronie Mazdy, obojętne jaki kolor - rysuje się od samego patrzenia. Ja mam folie na masce i przednim zderzaku założoną po 4 miesiącach, kiedy zauważyłem, że po tylko jednej większej trasie i to na wiosnę pojawiły się aż 3 małe odpryski na masce. No kurde...
~lukluk84
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Piekna linia auta, nie do pomylenia z innymi markami, chociaz widze ze niektorzy juz probuja ja kopiowac (glownie koreanczycy z KIA i Hyundaia), zobaczymy z czasem jak wyglada to z trwaloscia powloki... Auto jest naprawde lekkie i trzeba miec to na uwadze przy silnych podmuchac wiatru, tych bocznych...
~Olek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Na razie jest OK, auto będzie stalo w ciepłym garażu, wiec muszle ze za 5 lat nie zardzewieje. Dodatkowo od razu po zakupie zabezpieczyłem lakier powłoka ceramiczna. Mam lakier Premium, kolor "Red soul" Który jest o 50% grubszy od zwykłego, tak pokazuje miernik lakieru.
~Sylwester1983
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zaskakująco dobrze - auto ślicznie wygląda i nie rdzewieje. Czego chcieć więcej? Lakier nie jest delikatny i nie ma nawet obić od kamieni.
~KriX
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Porażka. Odpryski wszędzie. Korozja podwozia w młodym, salonowym aucie taka jak w 15 letnim civicu lub 20 letniej corolli.
~Jacek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Kiepski lakier mimo że dopłata za kolor premium. Rysuje się a maska nie lubi kamyczków które wypadają z pod kół jadacych przed nami.
~Santas
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Nic nie koroduje a lakier taki sam jak u konkurencji. Miękki jak wszystkie dzisiejsze eko-plakatówki.
~Michal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Bardzo lekka. Korozji brak. Zresztą mało mnie to obchodzi. Nie ożeniłem sie z tym autem.
~Sylwester
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Przepiękne kształty. Na razie nie ma korozji.
~Mazda fahrer
Zwraca uwage innych.