Lista ocen Mazda 323 V F (160) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arve04
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Twarde zawieszenie daje się czasem we znaki na naszych drogach, jednak frajda szybkiego pokonywania zakrętów to wynagradza. Zawieszenie wytrzymałe - sporo jeżdże po bardzo dziurawych polnych drogach i żadnych poważnych usterek.
~wonsz1908
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Zawieszenie wiadomo jak to w Polsce, wcześniej czy później padnie to czy tamto. Najczęściej padają łączniki stabilizatorów oraz końcówki drążków kierowniczych. Nierówności jak na auto z wyglądem sportowym tłumi dobrze.
~Paweł rz-ów
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Po prostu rewelacja, ze wszystkich aut jakimi jeździłem to jest najlepsze, na zakrętach trzyma sie drogi idealnie. Auto wykonuje to co chce i jedzie tam gdzie chce!!! Zawieszenie twarde, ale co najważniejsze mało awaryjne!!!
~grudzień
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
przyklejone do podłoża,świetnie pokonuje zakręty,ale to pewnie tez zasługa sportowych sprężyn,układ jezdny w tym aucie gwarantuje wysokie bezpieczeństwo,dobre hamulce tylko nierówności na naszych rogach dają sie we znaki
~eazy
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Słychać i czuć każdą nierówność, ale tylko przy niskich prędkościach. Natomiast przy wyższych nie kołysze, nie zarzuca, bardzo dobrze się trzyma nawierzchni mimo wysokiego profilu opon.
~norbi
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
To jak ten samochod zachowuje sie na zakretach i ogolnie uklad kierowniczy to jest kosmos!!! Wchodzi sie nia w zakrety pieknie, przez to ze jest niska i jeszcze np moja na 195 oponach poprostu super!!
~Tołdi
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Świetnie trzymanie na wprost. Na zakrętach jest tylko bardzo dobrze. Ma tendencję do podsterowności. Zawieszenie strasznie twarde plomby z zębów wyskakują. Nie nadaje się na nasze polskie drogi.
~marcinW
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
to jest cos niesamowitego..zawieszenie jest sztywne,ale bez przesady..samochód prowadzi pewnie, pokonywanie zakrętów to sama przyjemnosc..a co najlepsze w tym zawieszeniu...w ogole sie nie psuje!
~Maciej
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Nie sprawia większych problemów niż mały luz w kierownicy, który spokojnie da się wyregulować. Mimo to nie przeszkadzał podczas jazdy i wykonywania trudnych manewrów.
Dziennik kosztów dla Mazda 323 V F
10,3
~Powstańczy Wiatr
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Na zakrętach trzyma się idealnie. Posiadam opony 195/50/R16. Przeszkadzają jedynie większe dziury na drogach. Jeżeli droga jest równa Mazdą jeździ się wyśmienicie.
Mazda 323 V F