Lista ocen Mazda 323 V P 1.3 73KM 54kW 1994-1998 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
P 1.3 73KM 54kW
No i dotarłem do miejsca, jak ja to nazywam\"punkt...Ale!\" Wyciszenie to zdecydowanie pięta achillesa. Od razy wspomnę że tragedii nie ma. Najgorzej jest z nad kolami, troszeczkę wody na jezdni i masz szum morza.
~Raizo
P 1.3 73KM 54kW
Co do wyciszenia to trudno mi co kolwiek powiedzieć ... Jedni wolą słyszeć dźwięk swojego silnika inni nie, mi przy tym aucie akurat dźwięk nie przeszkadza, choć jest troszkę głośno, ma bardzo ładny dźwięk taki kotek który mruczy :-)
~lech
P 1.3 73KM 54kW
Powyżej 3 tys obrotów głośno, ale do wytrzymania, oczywiście nie jest to auto do jechania 140km/h po autostradzie chociaż i po jakimś czasie człowiek głuchnie i to też mu nie przeszkadza.
~Seba
P 1.3 73KM 54kW
Na gładkiej nawierzchni niema co narzekać. Problemy zaczynają się na dziurach - luźne plastiki(zakaz wstępu do Włocławka). Przy prędkości ponad 120 km/h może dokuczać głośna praca silnika i szum opon
~realone
P 1.3 73KM 54kW
Bardzo przeciętnie. Wyciszenie to największa wada tego samochodu. Hałasuje w nim wszystko zawieszenie, plastiki luzją się w wyniku pracy twardego zawieszenia. Gdyby był cichszy był by idealny.
~Hellewacht
P 1.3 73KM 54kW
W środku bywa natomiast głośno... Nie jest to jakiś wielki problem w mieście czy na małych trasach, ale jadąc szybciej drogą ekspresową, czy na autostradzie - można się zmęczyć.
~Hellewacht
~mieszk3
P 1.3 73KM 54kW
Tu trochę przeciętnie. Przy mniejszych obrotach i prędkości OK. Problem się zaczyna jak przekroczymy 120, 130. Wtedy nawet radio jest zagłuszane silnikiem i głosem powietrza.
~Lenivietz
P 1.3 73KM 54kW
Madzia nie należy do najcichszych aut, szczególnie przy wyższych prędkościach robi się dość głośno, dźwięk jednak nie jest uciążliwy.
~rjankowskijan@gmail.com
P 1.3 73KM 54kW
tutaj mazda troszkę przegrywa z innymi autami, słychać opony i silnik powyżej 100km/h
Mazda 323 V P