Lista ocen Mazda 6 I Hatchback (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nie kupuj freelandera
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Nic się nie psuje, ani elektryka ani mechanika, ale... dużą wadą modeli sprzed liftingu jest miękka i słaba blacha. Niestety korozja potrafi brać tylne błotniki, progi i kielichy amortyzatorów. Ja u siebie to wszystko zrobiłem i zakonserwowałem (progi i podwozie profilaktycznie) i jest ok. Nie dotykać za mocno bo powstają wgnioty!
~wojciech_1971 (II)
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Prawy spryskiwacz przedniej szyby przestał tryskać (chyba się zapchał) i serwis nie uznaje tego w ramach gwarancji. Tylna klapa czasem piszczy przy otwieraniu i czasem stuka na nierównościach - w serwisie to zgłaszam za każdym razem, ale nic nie potrafią poprawić. Nigdy więcej nie kupię hatchbacka - tylko sedany.
~osip78
Hatchback 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Przedewszystkim wszechobecna rdza Nadkola,spod,rama,mocowania silnika Stale z nia walcze i konserwuje auto ale za te pieniadze to producent powinien uzyc lepszych materialow i zabezpieczen antykorozyjnych Do tego dochodzi stale mokra podloga od strony pasazera z tylu Nikt nie moze znalesc przyczyny skad woda w kabinie
~szyk10@hotmail.com
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
jest kilka rzeczy, ktorych jak nie usunieto na gwarancji raczej napewno sie popsuja. sa to : silniczk poziomujace lampy przednie (trzeba wymienic cala lampe), silniczki elektrycznych szyb, sensor lambda, czasami przedwczesnie wylewaja amortyzatory i ida laczniki stabilizatora. pozatym nic seryjnie sie nie psuje
~spokojny kierowca
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Do tej pory nic. Niektórzy kierowcy donoszą o problemie z opuszczaniem/zamykaniem szyby kierowcy-mnie tez to spotkało.Okazuje sie,ze czasem \"bawiąc się\" szyba mozna rozprogramować sterownik, na szczescie lektóra instrukcji obsługi uczy jak naprawić te \"usterke\" w DOSŁOWNIE 5 sekund.
~keppacco@poczta.fm
Hatchback 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Słabe zabezpieczenie antykorozyjne karoserii. Pojawiła się rdza na nadkolu ok 0.5 cm kwadratowego. Skorodowane połączenie masy (zardzewiała śruba trzymająca kabel) czego efektem było grzanie akumulatora. Koszt naprawy 0 zł. Poza tym przy przebiegu 250 000km nic się nie zepsuło
~eMBe
Hatchback 2.0 MZR 147KM 108kW
Daję tylko przeciętnie, ale to wina serwisu, raz mi coś namajstrowali, to potem musiałem ich odwiedzać parę razy, a ma do ASO 100km i dlatego te drobiazgi mnie wkurzyły. Poza tym auto nie wykazuje samo z siebie usterek.
~Summit
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Mazda króluje w rankingach niezawodności. Nie bez powodu. Dla mnie za wcześnie na ocenę. Mogę jedynie napisać że auto jakościowo stoi o niebo wyżej od konkurentów takich jak Avansis, Accord, Mondeo, o Vectrze nie wspominając.
~Dany
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
rdza, rdza i jeszcze raz rdza. Nie da się jej uniknąć. Nie widziałem jeszcze modelu z 2002 i 2003 bez rdzy na nadkolu i nadwoziu Co roku problemy z hamulcami (zacisk, przewody, klocki co roku do wymiany)
~PAWELWN
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
I tu mamy czym się chwalić !!! MAZDA TO MAZDA. przejechałem nią 50 000 tys km i poza wymiana olejów klocków i tarcz NIC! Raz musiałem uzupełnić klimatyzację i na wiosnę wymieniłem przewody i świece zapłonowe.
Mazda 6 I Hatchback