Oceny Mazda 6 I Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2002-2008

Mazda 6 I Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2002-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 6 I Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW 2002-2008

~Rafal
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Witam, Mazdę posiadam od 2 lat. Na temat tego modelu krążą różne, często sprzeczne opinie. Przede wszystkim mocno przesadzona jest kwestia rdzy w tej generacji 6-ki a jest to często kryterium rozstrzygające o zakupie auta. Moja madzia ma teraz 11 lat i ma jedną wżerkę na tylnym błotniku oraz dosłowne 0.5 grama rdzawego nalotu na wewnętrznej stronie tylnych drzwi. Spód zabezpieczyłem - koszt 250 zł, drogo? sami rozstrzygnijcie. Widziałem...
4,1
~galusmarcin
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo przyjemne i bardzo praktyczne autko. Dzięki klapie unoszonej można wpakować 2 rowery bez problemu nawet nie skrecając kół. Przewoziła już wszystko nawet sofę i 3m deski. Przyjemnie się prowadzi. Wielu mowi ze 1.8 zamula ale do codziennej jazdy wystarcza. Bardzo dobre nagłośnienie Bose. Niestety w tym modelu rdza nie odpuszcza.
~jeździłem Nią 7 lat.
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
ponadczasowa sylwetka, bardzo dobry samochód. duży zarówno kabina jak i bagażnik. dobre silniki benzynowe i wzorowe trwałe zawieszenie. dobre do miasta i na trasę. zadbane auta będą jeździć tak długo jak 626.
~MAZDA 6 1.8 - Kraków
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
nie ma samochodów idealnych. podstawą jest kupić pojazd dla siebie dopasowany. poszukując mazdy 6 nie należy ograniczać się do naszego rynku. lepiej dopłacić i kupić pewny egzemplarz, a ta dopłata zwróci się szybciej niż się wydaje. wersje po lifcie są rzeczywiście lepiej dopracowane(blacharka).
3,7
~cerevisi
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Auto piękne, ponadczasowe można powiedzieć. Bardzo wygodne i komfortowe. Dość duży bagażnik. Prowadzi się świetnie. Trzyma się dobrze drogi. Silnik za słaby, klima niewydajna, hamulce kiepskie, słabe wspomaganie - szczegóły dalej. Całokształt zdecydowanie niekorzystny przez olbrzymią rdzę w moim egzemplarzu - szczegóły dalej.
~aska
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Samochód ma bogate wyposażenie, wykonczenie w środku jest dokładne (nie ma jakiś niedociągnięć typu lużnie plastyki itp). Spalanie przyzwoite. A co najważniejsze samochód bardzo ładnie prezentuje się przed domem :). Jednym zdaniem mazda 6 jest warta każdych pieniędzy.
4,1
~Jacek
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
To jest to o co mi chodziło. W prawdzie samochód jest gorszy technicznie od tego co miałem poprzednio (Citroen XM), wręcz spartański, albo jak kto woli prymitywny, ale za to kompletnie nie sprawia problemów. Nareszcie mam samochód o który nie muszę się troszczyć. Często po prostu zapominam, że go w ogóle mam :-)
~Dany
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
ogólnie z auta jestem zadowolony, niestety auto jest drogie w utrzymaniu i nie ma co liczyć na oszczędność na wymianie części eksploatacyjnych Najgorszy mankament i kosztowny RDZA (podwozie, nadkola, klapa) Ze zderzaka odpada często farba
~rassel_2003
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Wspaniale japonskie auto, o nie codziennej urodzie, mozna na nim polgac, duzo miejsca w srodku, polecam model po lifcie, ktory ma wyeliminowany problemy z korozja i przdnim zawieszeniem i duzo lepszy srodek, mocna solidna konstrukcja z duzo iloscia systemow bezpieczenstwa, polecam
~codemaster
Hatchback 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawuje sie w polskich realiach. Doskonały na średnie dojazdy i stworzony na długie trasy. Jako miastowy sprawuje się średnio jest to jednak kawałek samochodu. Kupiłem go z myślą o niezawodności i solidnosci i w tym miejscu sie nie rozczarowałem. Poza tym piękna sylwetka i dopracowane wnętrze to to co cieszy na co dzień.
Mazda 6 I Hatchback