Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~M. Adamek
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Auto zakupiłem w 2016 roku i od tego czasu pożegnałem się z mechankiami jeżeli chodzi o inne naprawy niż eksploatacyjne. W tym aucie poprostu nic się mi nie psuje. Poza tym z tym silnikiem jest bardzo dynamiczny i świetnie się jeździ. Jedynie pasażerowie mogą nażekać na twarde zawieszenie i odczuwanie każdej przeszkoda. Minusem zdecydowanie hałas w kabinie przy szybszej jeździe i oczywiście wychodząca rdza. Mimo tego uważam, że zakup tego auta...
~SL
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Czasami problemy z wrzuceniem wstecznego biegu a tak poza tym wzorowa praca (Skrzynia biegów)
4,1
~Darek
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Trochę za póżno wchodzi na obroty,no i ten klekot w trakcie pracy wentylatora klimy,ponoć to wina wtryskiwaczy.Zdaje się,że poprzednie wersje tego silnika bez pdf są \"zdrowsze\" (Silnik)
3,4
~Mariok
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Wymiana sprzęgła bez podnośnika to słaby pomysł żeby linki zmiany biegów pół deski rozdzielczej do demontażu (Skrzynia biegów)
3,2
~Zawodowy kierman
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Samochód doskonale sie prowadzi,jednak koszty remontu zawieszenia są chorendalne. (Układ jezdny)
~Oziak
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Najlepsze auto jakie miałem do tej pory Silnik fenomenalny totalnie bez obsługowy Instalacja Lovato taka polecil mi gazownik i miał racje na gazie przejechałem do tej pory ok 80tys i wszystko jest w super stanie mechanik po wykręceniu świec stwierdził ze są w idealnym stanie a innych nie warto zakładać Z korozja tez nie mam problemu bo w porę została zakonserwowana na styl fiata 126p Bitgum pędzel i sprężarka Gorąco pozdrawiam i zachęcam do... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~Mirek
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Auto mechanicznie bardzo dobrze się sprawowało co prawda zaraz po zakupie musiałem wymienić kompletne sprzęgło i przednie wahacze ale liczyłem się z takimi wydatkami (1800zł). Jednak jeśli chodzi o blacharkę to jakaś katastrofa po zimie miałem do zrobienia wszystko: przednie błotniku przerdzewiały na wylot, tylne również, klapa bagażnika i spody drzwi jednym słowem masakra.
~KacperOlejnik
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
bardzo miły silnik ... mimo 1.8 i duże autko daje radę ... (Silnik)
~serbian23
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
z przodu super, troszkę gorzej do tyłu, ale to kombi (Widoczność)
~tomek
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
niesamowita elastyczność i osiągi. Dużo lepsze niż 1,9 tdi VW czy audi. Jedyna niedoskonałość to głośna praca - ale to też zależy od gustu (Silnik)
Mazda 6 I Kombi