Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~DAN
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
super auto niestety coraz więcej ich na polskich drogach
~mazda 6 ,,2006 toruń
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
wszystkie biegi rewelacja bez zarzutu super mały skok lewarka to zaleta (Skrzynia biegów)
3,3
~pepe
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Jak masz znajomego blacharza, to weź go ze sobą przed zakupem...nie wiem jak tak uznana poniekąd marka może sobie pozwolić na taką fuszerkę. Co do samego diesla: silnik sam w sobie bardzo dynamiczny i..to tyle. Poza tym gówniany dpf, zapychający się smok, wycierające się podkładki pod wtryskami. Każda naprawa droga jak nie wiem. W zyciu żadnej mazdy!
~bolero
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
żadnych problemów, jeździ na gazie az miło, spalanie super! (Silnik)
~qcker
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Dynamiczny silnik, chociaż jak to w Dieslach - przy wciśnięciu chwilę się waha - jechać czy nie jechać. (Silnik)
~lomiarz
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Okej...jedynie przy cofaniu są troszkę problemy w ciasnych miejscach dzięki małej tylniej szybcie (Widoczność)
~mariusz
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
bardzo dobre, choc wymaga od kierowcy nauczenia sie i wyczucia przelozen, szczegolnie pierwszy i drugi bieg. (Skrzynia biegów)
~cesix1
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Sam nie wiem czy to poważna usterka ale mnie bardzo zdenerwowała.Cały czas zapalała sie kontrolka filtra DFP.a zeby bylo lepij wprowadzalo to blad silnika i wspomagania hamowania.Bylem 2 razy w serwisie po 100km i pozniej po 400 i caly czs sie to potarza.az do 2400 km.wtedy wymieniono sonde lambda i przejechalem 300 km i na razie jest ok.ale i tak uwazam ze to nie do pomyślenia w nowym samochodzie (Bezawaryjność (poważne usterki))
~kp
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
drogi jak na auto uzywane ale za jakosc i bezawaryjnosc sie placi ; mialem forda mondeo, co z tego ze 10000 tanszy jak co chwile do mechanika musialem jezdzic i kase zostawiac (Stosunek jakość/cena)
~Łukasz
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Bardzo komfortowe autko. Dobrej jakości materiały.
Mazda 6 I Kombi